Printpack sprzedany firmie Mondi

Grupa Mondi, zajmująca się produkcją opakowań, zakupiła fabrykę Printpack - to informacja potwiedzona przez dyrekcję kutnowskiego zakładu. Mondi zadeklarowała, że przejmie wszystkich pracowników. O szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu.

Przypomnijmy, że od maja głośno mówiło się o likwidacji kutnowskiego przedsiębiorstwa i zwolnieniach grupowych. Póki co zatrudnienia jednak nikt nie stracił.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


14 komentarzy

Temat ID: 42469

pozdrowienia dla Leszka i jego pieska :ok::lol::lol::lol::bu:


Temat ID: 42469

Co tak cicho tutaj, mondi dotarł do administratora KCI jak w Zamościu i załatwił sobie ciszę.


Temat ID: 42469

Pożyjemy - zobaczymy...


Temat ID: 42469

Króliczek, bo Nygusowi powiem i cie znowu z siekiera będzie gonił po osiedlu.Jesteś posra..ńcem ,który prędzej czy później dostanie w pysk ,za podejście do ludzi i wywyższanie się.


Temat ID: 42469
  • by ~v
  • 1655 dni temu

Nie wiem czy to tylko w Kutnie czy na forum pisze ciągle ten sam psychopata ale poziom frustracji i debilizmu się podnosi. Zmienił się właściciel i znów ta sama śpiewka. Odezwał się weteran, który pracował w Mondi i co mówi? Bylem tam, jest złe. Pewnie go wywalili a teraz swoje frustracje wylewa na forum. Czytamy dalej, będzie 8h albo czterobrygadowka. Oczywiście kolejny spec i znawca. Beznadziejność tych wpisów aż poraża bo Mondi, a chodzi tu oddział opakowań giętkich, to silna marka. Pojawia się firma która w europie ma większą moc niż Printpack i chce produkować. Nieroby i malkontenci! Po raz kolejny apel! Weźcie się do roboty, pracujcie dobrze, sumiennie i przestańcie narzekać. Pracujecie dla nowego właściciela i tylko od was zależy czy firmę znów zamkną czy nie. Ta firma markę ma dobra i potrafi produkować dobry produkt ale jak nie będzie miała kim to nie będą się zastanawiać. Uświadomcie sobie jedna, podstawowa rzecz. Ani burmistrz, ani jakaś tajemnicza siła nie sprawi ze będzie sukces. Jak nie będzie wam zależeć to g...o będziecie mieć. Przewaga jest taka, że ludzie, którzy będą na nowo rozkręcać tą firmę znają się na robocie, nie są przypadkowi jak dyrekcja w tej chwili. Trzeba poczekać i zasuwać a jak się komuś nie już nie podoba, to niech sp.....la. Tyle, dobranoc.


Temat ID: 42469

BĘDZIE ZAPIER..DOL ZA PODOBNE PIENIĄDZE,ALE W RUCHU CIĄGŁUM 8 H.MAX DO WIOSNY 3 ZMIANY,A PÓŹNIEJ OGIEŃ NA TŁOKI I JEDZIEMY W OPARACH OCTANU.


Temat ID: 42469

:gada2: :gitara: będziecie tańczyć jak wam zagrają i zaśpiewają:niewiem:


Temat ID: 42469

:odbijacz::sypie: sklonują was i będziecie robić za grosze :ok:


Temat ID: 42469

mondi teraz podniesie wam cele i zrobi z was roboty. wiem bo pracowalem w mondi. bedziecie tesknic za printpackiem


Temat ID: 42469
  • by ~itd
  • 1656 dni temu

za 5 lat, gdy skończą się ulgi podatkowe dla Mondi, sprzedadzą zakład firnie Printpack i znowu przez 5 lat będzie można działać. Kofola sprzedała się do Hoopa zobaczymy komu niedługo Hoop się sprzeda...


Temat ID: 42469
  • by ~tt
  • 1656 dni temu

Czy to firma MONDI ŚWIECIE, która zajmuje się skupem makulatury?


Temat ID: 42469

Mondi - szmondi


Temat ID: 42469

a tak płakali a tu wszystko ukartowane


Temat ID: 42469

No i co durne pyskacze? Mordy pozamykane? I tak trzymać. Możecie sobie ujadać a karawana pójdzie dalej. Bez was mezmogie ameby.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*