Radny Kłopotowski przeprosi starostę?

Starosta Krzysztof Debich (KO) chce, by na najbliższej sesji Rady Powiatu radny Konrad Kłopotowski (PiS) przeprosił go za słowa wypowiedziane 28 listopada 2014 roku podczas pierwszej sesji rady tej kadencji.

Zdaniem starosty Kłopotowski swoimi słowami próbował go zdyskredytować w oczach opinii publicznej.

- Po raz pierwszy w historii powiatu kutnowskiego spotykamy się z przypadkiem, kiedy osoba o tak kontrowersyjnej przeszłości proponowana jest na takie stanowisko. Pamiętamy, jak zakończyła się kariera pana Debicha jako prezydenta Kutna. Jest to osoba skompromitowana ze skazującym wyrokiem sądowym - mówił K. Kłopotowski.

- Z postawionych mi zarzutów zostałem uniewinniony. Moje oświadczenia w tym zakresie nie odnosiły jednak skutków, zmuszony zostałem więc do przedstawienia Radzie Powiatu stosownego wyroku sądowego, który raz na zawsze powinien pozwolić na zaprzestanie wszelkich zniesławiających mnie publicznych z tego powodu wystąpień - czytał dziś w piśmie starosty przewodniczący, Marek Jankowski.

Kłopotowski poprosił przewodniczącego o kopię pisma i wyroku, by - jak powiedział - mógł się do niego ustosunkować.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


26 komentarzy

Temat ID: 44162

Czytam te posty czy to pewne że jest już wyrok ostateczny. Czy ktoś widział uzasadnienie ?


Temat ID: 44162
 • by ~po
 • 1479 dni temu

Konrad nie przejmuj się głowa do góry, rób swoje, pamiętaj tylko PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Temat ID: 44162

[quote=~prezes safari::]Co do ;speluny na Sienkiewicza; pytam krajowe struktury PiS jak to możliwe aby Biuro Partii o znaczeniu ogólnopolskim mieściło się w prywatnym /powtarzam rzekomo prywatnym lokalu/kto to nam wyjaśni?Oby to byłanieprawda! :komp:[/quote] Nie chciałbym być złośliwy, chociaż... Siedziba ogólnopolskiej partii - matki byłego premiera i obecnej pani premierzycy, wcale nie lepsza.


Temat ID: 44162

[quote=~Wielos]Z tych komentarzy popieram opinię "Phila", który napisał: "Fakty są takie - ... ... Jeżeli chodzi o Kłopotowskiego, to w moim przekonaniu swoim wystąpieniem zwrócił uwagę na rzecz bardzo ważną, a może nawet zasadniczą dla samorządu powiatowego - upadek standardów i wymagań życia publicznego.[/quote] Z całym szacunkiem dla wymienionego, ale On tych standardów i wymogów nie tworzył a co do upadku znacząco do tego przyłożył swoje ręce - obydwie ręce. Układał się z kim popadnie (oczywiście poza Obecnym starostą), byle mieć odrobinę wpływów. mam nadzieję, że zbliżające się wybory w kutnowskim PiS dobitnie Mu to uświadomią.


Temat ID: 44162

Co do ;speluny na Sienkiewicza; pytam krajowe struktury PiS jak to możliwe aby Biuro Partii o znaczeniu ogólnopolskim mieściło się w prywatnym /powtarzam rzekomo prywatnym lokalu/kto to nam wyjaśni?Oby to byłanieprawda! :komp:


Temat ID: 44162

W kontekście politycznych;dokonanń tej miernoty Kłopotowskiego pytam ? Dlaczego warszawska PiS nadal toleruje tego matoła.czy wiecie Państwo że on nawet nie potrafi podać adresu struktur wojewódzkich do których próbowalem dotrzeć pisemnie ponieważ zawsze na każdej kopercie wysłanej pod wskazany adres dostawałem tzw. zwrotkę ;adresat nie istnieje.Pozdrawia ;wyj......ny .


Temat ID: 44162

-wilos-, czy jak ci tam, bój się kija i ogarnij się, bo powtarzasz i piszesz niestworzone dyrdymały i farmazony, że jakieś tam coś, a właściwie nicość, zwróciło uwagę na cyt. "upadek standardów i wymagań życia publicznego (w agencjach..??)". Chłopie, toż to za czasów tego twojego idola matolontka chłopka-tosia nastąpił w tym ustroistwie, nie tylko upadek jakichkolwiek cywilizowanych standardów i kultury, ale nastąpiło, za jego przede wszystkim przyczyną, ZDZICZENIE OBYCZAJÓW i jakichkolwiek cywilizowanych norm zachowania się w miejscach publicznych, o "poziomie" dyskusji w wykonaniu tego matoła lepiej nie wspominać, boooo..... ten łen-telektualny dziwoląg, nawet w języku ojczystym nie potrafi się zrozumiale wypowiadać, stosując zwykłą paplaninę słowną i bełkot, który powoduje wśród obecnych na ichnim "spektaklu", nie z własnej woli oczywiście, obrzydzenie i odruchy wymiotne! Wypada ci gostku również przypomnieć i podkreślić dodatkowo, iż zapach (właściwie odór zatęchłego powietrza) otaczający tę politykierską przypadłość, wyzwala wśród wystawionych na to otaczające ich zjawisko, dodatkowe emocje zapachowe, no właśnie, o zrozumiałych odruchach w tym względzie, nie będziemy już nadmieniać!


Temat ID: 44162

[quote=~Domin ]Ciekawe jak musi się czuć zona Pana KK przez to co ten Pan reprezentuje swoją osobą !!! Tylko współczuć[/quote] Zapewne nie czyta tych postów


Temat ID: 44162

Ciekawe jak musi się czuć zona Pana KK przez to co ten Pan reprezentuje swoją osobą !!! Tylko współczuć


Temat ID: 44162

Jak znam Kłopota, to raz tylko przeprosił i to Wobec argumentu silnej ręki, obecnie byłego już członka PiS. Inna sprawa to taka, że obecny starosta przyjmując dobrze płatną funkcję dobrze wiedział, że takie szopki będą Go czekały. Podejrzewam, że jeszcze nie jedno gorzkie słowo usłyszy z ust byłego wice. Radził bym iść w kierunku ignorowania, bądź wyciągnięcia wniosków z pierwszego zdania. Inne sposoby na niewiele się zdadzą.


Temat ID: 44162

Z tych komentarzy popieram opinię "Phila", który napisał: "Fakty są takie - Debich odszedł z funkcji Prezydenta Kutna jako osoba skompromitowana z wyrokiem skazującym. Nie widzę powodu, aby Kłopotowski musiał przepraszać." Celną i merytoryczną uwagę przedstawił również "paragraf", który napisał: "Zamiast robić z tego spektakl i zachowywać się jak celebryta Debich powinien przedstawić kompletne dokumenty - w tym akt lub akty oskarżenia oraz wyrok lub wyroki sądu uniewinniające go ze wszystkich postawionych w oskarżeniu zarzutów." Jeżeli chodzi o Kłopotowskiego, to w moim przekonaniu swoim wystąpieniem zwrócił uwagę na rzecz bardzo ważną, a może nawet zasadniczą dla samorządu powiatowego - upadek standardów i wymagań życia publicznego.


Temat ID: 44162

do ...wstydu oszczędź...gratuluję(może w dość mocnych słowach)opisu sytuacji z byłym starostą w tle;ciekawe tylko kto go wybierał do rady powiatu - jeżeli robił to świadomie to zasługuje na podobny opis.Ale cóż w demokracji menel ma taki sam głos jak każdy inny.


Temat ID: 44162
 • by ~an
 • 1483 dni temu

[quote=~paragraf]Zamiast robić z tego spektakl i zachowywać się jak celebryta Debich powinien przedstawić kompletne dokumenty - w tym akt lub akty oskarżenia oraz wyrok lub wyroki sądu uniewinniające go ze wszystkich postawionych w oskarżeniu zarzutów.[/quote] Debich nie zachowuje się jak celebryta, ale po tylu latach każdy miałby już dość oczerniania. Dlaczego trzeba udawadniać, ze nie jest się przysłowiowym wielbłądem. Dlaczego ten, który rzuca oszczerstwa nie musi ich udowodnić tylko ten oczerniany musi wykazać swoją niewinność. to jest chore.


Temat ID: 44162
 • by ~an
 • 1483 dni temu

Brawo Panie Starosto! Pora uciąć te ciągnące się od lat pomówienia. A swoją drogą to mamy społeczeństwo odporne na informacje. Od dawna wiadomo, ze został Pan UNIEWINNIONY, ale ludzie pamietaja tylko, ze miał Pan sprawę w sadzie (a więc winny). Nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Może po przeprosinach Kłopotowskiego wreszcie przestaną szczekać.


Temat ID: 44162

Zamiast robić z tego spektakl i zachowywać się jak celebryta Debich powinien przedstawić kompletne dokumenty - w tym akt lub akty oskarżenia oraz wyrok lub wyroki sądu uniewinniające go ze wszystkich postawionych w oskarżeniu zarzutów.


Temat ID: 44162

Kiedy w końcu ten pospolity matoł, głąb, uliczny menel i pijak, owinięty w cuchnącą potem i moczem marynarę i wymięte gacie, kanalia najwyższego zła, nieuczciwości, bałwochwalstwa, manipulacji i pospolitych krętactw, nijaki debil chłopek-tosiu zakończy swój żywot bełkotliwej, niezrozumiałej dla normalnych cywilizowanych Ludzi, bez intelektualnej paplaniny i przeniesie się w otchłań, no właśnie, pobliskiej mu speluny na -sienkiewicza-, bo tam jest jego miejsce i nie będzie zaśmiecał do obrzydliwości publiczne miejsca i forum?!! Czas chyba skończyć z tym totalnym, bez mózgowym badziewiem, prawda ?!!


Temat ID: 44162
 • by ~bvb
 • 1483 dni temu

Kłopotowski to palant nad palantami,który nie potrafi nic tylko ubliżać innym.


Temat ID: 44162
 • by ~MEG
 • 1483 dni temu

NIE MA WYROKU SKAZUJĄCEGO!! TO JEST LUDZKA IGNORANCJA PO WASZYCH IP MOŻNA DO WAS DOTRZEĆ LUDKI ZA PISANIE BZDUR I POMÓWIEŃ MOŻECIE MIEĆ KODEKS KARNY NA PLECACH. CO ZA DZIADOWSCY LUDZIE SĄ W TYM MIESCIE. A KŁOPOTOWSKICH NIECH PRZEPRASZA ZAKAŁA JEDNA.


Temat ID: 44162

[quote=~Phil]Fakty są takie - Debich odszedł z funkcji Prezydenta Kurna jako osoba skompromitowana z wyrokiem skazującym. Nie widzę powodu, aby Kłopotowski musiał przepraszać.[/quote] Phil. Nie kłam - został uniewinniony, i tylko to się liczy. Niewinny. Ja mogę założyć Ci proces o to że jesteś "wpisz dowolne przestępstwo" Ty ten proces wygrasz. Ale twoi przeciwnicy będą cały czas mówić, że "miałeś proces o "wpisz dowolne przestępstwo" Czy to znaczy że jesteś przestępcą?


Temat ID: 44162

Na razie to on ma sie tylko "ustosunkować"!!!! Nikt nie jest pewien czy sie ukaja. Wątpię nie wiem czy zna takie słowo jak :przepraszam.Ale to i tak za mało. Przyczepić do kogos gó..no a potem rżnąć głupa najprościej. Znana metoda.


Temat ID: 44162

Fakty są takie - Debich odszedł z funkcji Prezydenta Kurna jako osoba skompromitowana z wyrokiem skazującym. Nie widzę powodu, aby Kłopotowski musiał przepraszać.


Temat ID: 44162

Jestem ciekaw kiedy wy (celowo z malej litery) przeprosicie mieszkancow Kutna ! Kazdy z was jest lepszy od drugiego, i siebie wart :D nie oszukujmy siebie wam zalezy tylko ktory bedzie blizej koryta. No, to na tyle teraz mowie dobranoc tym normalnym...a reszty hmm...moze zachowam to dla siebie :oczka::smiech: trzeba sie dobrze wysypiac zeby byc wypoczetym w normalnej pracy za godziwe pieniadze, i oczywiscie w innym kraju aloha:ok:


Temat ID: 44162

Ludzie którzy oczerniają Debicha mówią że miał sprawę w sondzie, i na tym koniec. Zapominają dodać że ja wygrał i został uniewinniony. typowe działanie maluczkich... niedopowiedzenia i półprawdy. Smutne. Brawo Panie Debich!


Temat ID: 44162
 • by ~ach
 • 1483 dni temu

Ja się dziwię ,że wszyscy którym na każdym kroku ubliża Kłopotowski nie zbiorą się i nie podadzą go do sadu. On przekracza każdą granicę chociaż unika opowieści o sobie a jest dużo do powiedzenia.


Temat ID: 44162
 • by ~ok
 • 1483 dni temu

kłop......... to burak


Temat ID: 44162
 • by ~uff
 • 1483 dni temu

Brawo Panie Starosto trzeba oszczercę uczyć rozumu. Proszę być konsekwentnym niech nie myśli,że mu wszystko można , bo był w-ce starostą. I on reprezentuje prawo i sprawiedliwość koń by się uśmiał. Jeszcze panie Starosto trzeba podać do prokuratury tego co pisał podobne bzdury na forum.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*