Ziółkowski publicznie pyta Kłopotowskiego: "Czy służył Pan w strukturach wywiadu PRL?"

"Czy jako żołnierz Ludowego Wojska Polskiego służył Pan w jednostce wojskowej o numerze 4420, będącej w strukturach wywiadu PRL lub innej o takim charakterze?";  "Jeśli pełnił Pan służbę w jednostce o takim charakterze, to czy fakt ten wpisał Pan w oświadczeniach lustracyjnych?" - pytania o takiej treści zadał dzisiaj w obecności dziennikarzy radny Wojciech Ziółkowski. Dzisiaj odbyła się zaległa konferencja prasowa, podczas której Ziółkowski mówił o swoich powodach przejścia do Komitetu Obywatelskiego. O sprawie pisaliśmy tutaj

W. Ziółkowski przypomniał, że jednostka o numerze 4420 w Przasnyszu była jedną z najważniejszych formacji Układu Warszawskiego, jeśli chodzi o wywiad radiowy. Dokonywała rozpoznania  radiowego wojsk NATO i wykonywała zadania zlecone przez wywiad PRL, w tym otrzymywała zadania mające na celu walkę z opozycją antykomunistyczną m.in. poprzez namierzanie nadajników Radia "Solidarność".

Konrad Kłopotowski nie urywa zdziwienia z postawy radnego Ziółkowskiego i podkreśla, że ten niepotrzebnie szuka sensacji.

- Pan Ziółkowski najlepiej niech się zajmie sobą. Jako młody chłopak z kategorią A nie miałem wyboru i choć nie podobał mi się system musiałem służyć dla Ludowego Wojska Polskiego, nie byłem ochotnikiem i nie przysięgałem wierności Armii Radzieckiej. Przysięgę przemilaczełem. Z tego co pamiętam służbę odbywałem w Grudziądzu. Pan Ziółkowski za wszelką cenę próbuje zdyskredytować moją osobę. Ani ja, ani moi przodkowie nie byli współpracownikami SB. Nie jestem też resortowym dzieckiem czy wnuczkiem tak jak pan Ziółkowski. Zresztą niech radny najlepierw sobie odpowie na pytanie, kto wprowadził w Polsce komunizm. Czy przypadkiem jego przodkowie z Armią Radziecką nie wprowadzili w naszym kraju systemu komunistycznego wraz z Ludowym Wojskiem Polskim. Dzisiaj skorzystajmy szansy, że żyjemy w wolnym kraju, powinniśmy żyć w zgodzie i cieszyć się z UE i Nato. Zawsze prosiłem Ziółkowskiego, żeby trzymał się jak najdalej od dopalaczy - kwituje K. Kłopotowski.

Radny Ziółkowski nie wyklucza, że skieruje przeciwko Kłopotowskiemu sprawę do sądu.

- Atakowanie mojej rodziny jest wysoce nie na miejscu, ale czego można się spodziewać po Kłopotowskim. Za nazwanie mnie „resortowym dzieckiem czy wnuczkiem” Kłopotowski może spodziewać się pozwu do sądu. Niestety nie doczekałem się odpowiedzi na zadane pytanie, czy Kłopotowski służył w strukturach wywiadu PRL, a jeśli tak to, czy zawarł tę informacje w oświadczeniu lustracyjnym. Wkrótce ujawnimy materiały, które pokażą kim był w przeszłości i czym się zajmował. Myślę, że to wstrząśnie opinią publiczną, to wielki wstyd, że taki człowiek stoi na czele PIS-u w powiecie kutnowskim. To jeden z powodów dla których nie mogę dłużej współpracować z tym człowiekiem.  Jeśli chodzi o dopalacze to wydaje mi się, że tak dziecinnej i prymitywnej wypowiedzi nie ma co komentować - mówi Wojciech Ziółkowski.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


91 komentarzy

Temat ID: 45468
 • by ~ram
 • 1086 dni temu

Przasnysz ma pododdział w Grudziądzu. Dawne WSI. Od lat nieskutecznie trwa fikcyjna lustracja burmistrza Przasnysza, również funkcjonariusza tej jednostki. Historia Polski w majestacie prawa jest fałszowana na potrzeby kolesi z WSI.


Temat ID: 45468
 • by ~ela
 • 1338 dni temu

Brawo Panie Ziółkowski. Dla mnie jest Pan bohaterem.


Temat ID: 45468

Klopotowski to nie moja bajka i nie mam pojecia czemu PiS nadal go trzyma, ale do rzeczy, wg mnie Pan doktor swoja wypowiedzia udowodnil, ze mozna byc wyksztalconym ale niekoniecznie madrym.


Temat ID: 45468

Do Ewy... Faktycznie, przeszłość należy znać. Czy jednak Ty znasz przeszłość, szczególnie metod totalitaryzmu w PRL i ZSRR ? Twoje słowa: "to co piszesz to zwykła bzdura świadcząca o niskim intelekcie". Widzisz, jest jednak różnica między wiedzą o przeszłości historycznej a grzebaniem w życiorysie człowieka. To ostatnie to właśnie immanentna cecha wszelkich reżimów totalitarnych, stosowana często, w sytuacji kiedy trzeba było wyeliminować politycznego przeciwnika. Poza tym zastanów się nad logiczną konstrukcją owego, publicznego, zapytania które postawił Ziółkowski. Wyobraź sobie, że ktoś zadał Ci pytanie: "czy masturbujesz się jeszcze ?" Nie ma na nie prostej odpowiedzi, a każda inna nosi cechę "tłumaczenia" się, co zawsze wygląda brzydko. Podobną konstrukcję zastosował Twój idol - zapytał, czy K. K. służył w jednostce X, lub "w innej o podobnym charakterze". Czyli nie wie, czy pytany służył w tej, konkretnej jednostce, czy może w innej, ale zajmującej się tym samym (nawet gdyby, to i tak w dalszym ciągu o niczym to nie świadczy, bo mógł służyć na stanowisku czyściciela dołów kloacznych i nie mieć nic wspólnego z działalnością jednostki)... Zauważ, że tak sformułowane pytanie, czy o jednostkę, czy masturbację, zawiera bezpodstawną tezę, nie opartą się na żadnych faktach. To rzucanie kalumnii na człowieka... Piszę to nie dlatego, żeby bronić Kłopotowskiego. Dla mnie to szkodnik... Jeżeli znana jest Ci historia, powinnaś wiedzieć, że nawet wśród elit reżimów totalitarnych osoby, które stosowały podobne metody co Twój idol, budziły niekłamane obrzydzenie i odrazę. Potocznie określano je kundelkami - z gotowości do obszczekania każdego, zazwyczaj na zlecenie ich bossa (jeżeli nie pasuje Ci odniesienie do komunizmu, czy narodowego socjalizmu, poszperaj sobie i poszukaj czegoś o stosunkach wśród Dyrektoriatu w czasach Komuny Paryskiej, żeby już o np. Inkwizycji nie wspominać). Kłopotowski jest problemem, fakt. Ale większym problemem jest człowiek, który posługuje się tak obrzydliwą metodą - rodem z najmroczniejszych momentów w historii - w celu wyeliminowania politycznego przeciwnika. W końcu Kłopotowskiego kiedyś zabraknie w życiu publicznym. Ale kto Ci da gwarancję, że owa cuchnąca metoda nie posłuży przeciw innym ludziom ? Rozumiem, że skoro innym zarzucasz niski poziom intelektu, uważasz, że Ty, pod tym względem jesteś na wyższym poziomie. Spróbuj więc może przemyśleć sobie tę sprawę jeszcze raz.


Temat ID: 45468

[quote=~Piotr][quote=~kris]....[/quote] ... Ta jednostka była od zwalczania solidarności,...[/quote] A to ciekawe! Do tej jednostki wojskowej wcielano w owych czasach dość dużo poborowych z naszego regionu. Nie była to jednostka liniowa. Nikogo, poza "kotami", nie uczono tam prześladować. A już z pewnością nie sławetną "Solidarność". Po trzymiesięcznym szkoleniu rozsyłano elewów do innych jednostek w Polsce.


Temat ID: 45468

[quote=~kris]Nie jestem zwolennikiem Kłopotowskiego,mam go w d....ale to co uprawia Ziółkowski to zwykłe podłe chamstwo. Wywlekanie starych historii na dodatek z wojska gdzie nikt nie miał wpływu o miejscu pobytu jest żenujące. Facet nic jeszcze nie zrobił dla Kutna czy dla swoich wyborców a już buduje pozycję na sensacjach. Pewnie inaczej nie potrafi a ''elity'' śniły mu się po nocach. Każdy sposób prowadzący do celu jest dobry ale ty Ziółek jesteś dla mnie i wielu innych wrednym zerem.[/quote] Zawsze masz wpływ na to co robisz. Ta jednostka była od zwalczania solidarności, oczywiście Kopotowski nie miał wyboru do jakiej jednostki został przydzielony, ale mógł postąpić jak Maleńczuk. A jak by mu tak kazano do ludzi strzelać to też byś go bronił? wszak też by mógł tłumaczyć, że mu kazano bo takie były czasy... Czasy czasami, a człowiek człowiekiem... ale najlepiej i najprościej mówić "bo takie były czasy". A żeby coś zrobić dla ludzi to trzeba najpierw pozbyć się takich betonów, trzeba myśleć o przyszłości, ale nie zapominać o przeszłości.


Temat ID: 45468

Ale rozpisały sie pieski kłopota , Kłopotowski jak z twoimi naukami , zdałeś mgr. A moze szykujesz sie na doktorat .Jak ty facet nie lubisz mąrzejszych od siebie , a w szczególności DOKTORÓW!!!


Temat ID: 45468
 • by ~ewa
 • 1339 dni temu

szanowna Kutnianko !!przeszłość trzeba znać to fudament do przyszłości .Jest to bardzo wazne to tak jakbyś nie znała histii .I to co piszesz to zwykła bzdura świadcząca o niskim intelekkcie , zdaje sie ,ze reprezentujesz stanowisko Matoła!!!a


Temat ID: 45468

a moze zapytamy sie p.Ziolkowskiego ile ma lat I czy rowniez zyl w czasach PRL. Jezeli tak, to sam powinien wiedziec jak sie zylo w tych czasach, wiele rzeczy bylo od nas niezaleznych. kazdy kto zyl w tych czasach nie mial specjalnego wyboru aby zyc. Wiec po co te pytania z czasow PRL....to jest tak jak sie pyta rozwodnika o zycie w poprzednich zwiazkach.....to jest zenada zadawanie takich pytan..to byly inne czasy,liczy sie stan obecny ale my policy lubimy grzebac w przeszlosci I dlatego stoimy ciagle w miejscu zamiast isc naprzod.


Temat ID: 45468

Potwierdza się opinia że do rady powiatu dostało się zbyt dużo miernot typu Kłopotowski i Ziółkowski. Efekty widać,słychać i czuć.


Temat ID: 45468

Nie jestem zwolennikiem Kłopotowskiego,mam go w d....ale to co uprawia Ziółkowski to zwykłe podłe chamstwo. Wywlekanie starych historii na dodatek z wojska gdzie nikt nie miał wpływu o miejscu pobytu jest żenujące. Facet nic jeszcze nie zrobił dla Kutna czy dla swoich wyborców a już buduje pozycję na sensacjach. Pewnie inaczej nie potrafi a ''elity'' śniły mu się po nocach. Każdy sposób prowadzący do celu jest dobry ale ty Ziółek jesteś dla mnie i wielu innych wrednym zerem.


Temat ID: 45468

Brawo Panie Doktorze , nareszcie ktoś odważny .Pełne uznanie i wielki szacunek!!! W PIS niszczyli i niszczy sie ludzi wykształconych !!Koniec z tym !!


Temat ID: 45468

"I co ty na to klopicie" - kto ich poważnie traktuje ? Dla nikogo nie są poważnym partnerem. Jak to "Rakiew" napisał są przejawem folkloru. Folklor też ma swoje 5 minut.


Temat ID: 45468

Klopotoskk pochwal sie ile głosów zdobyłeś na prezydenta w Kutnie wystawiłeś sie oczywiście z PUSu A Serenda zdobył 2 wynik Aty klopocie :smiech::smiech:


Temat ID: 45468

[quote=~Rakiew]Ziółkowski tym głupawym wystąpieniem zakończył swoją karierę polityczną. Dołączył do znanych okazów lokalnego folkloru życia publicznego w rodzaju Bryłki, Wojtczakowej, Saramonowicza,Dąbrowskiej, Gałki, Pawlaka Jerzego, Walczewskiego, Serendy. Oni pokazywali się w identycznym lub podobnym stylu.[/quote] Dabroska została Wójtem i wygrała z kandydatem z PISu Serenda otrzymał więcej głosów w Kutnie nisz klopot z 1 z PUSu Walczewski zdobył największe poparcie w gminie jako radny Klopotoski pochwal sie jako szef PISu w Kutnie jaki wynik zrobiłeś? Ilu Wójtów jest z PISu w naszym powiecie ? Ja odpowiem 0 Ilu radnych wprowadziłeś w Kutnie ? Ja odpowiem 0 ITP PODOBNIEŻ NAJGORSZY WYNIK W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZROBIŁ PIS KUTNOWSKI


Temat ID: 45468

Ziółkowski tym głupawym wystąpieniem zakończył swoją karierę polityczną. Dołączył do znanych okazów lokalnego folkloru życia publicznego w rodzaju Bryłki, Wojtczakowej, Saramonowicza,Dąbrowskiej, Gałki, Pawlaka Jerzego, Walczewskiego, Serendy. Oni pokazywali się w identycznym lub podobnym stylu.


Temat ID: 45468

[quote=~baśka]"Nie jestem fanem Kłopotowskiego - uważam, że to typowy okaz karierowicza-nieudacznika i dawno już powinien zostać odsunięty na boczny tor bo szkodzi, cokolwiek robi. Jednak takiego intelektualnego i moralnego dna, jakie osiągnął Ziółkowski, chyba jeszcze w publicznym życiu Kutna nie było. Ten koleś mentalnie zrównał się z kapusiami, którzy na partyjnych zebraniach, z najniższych pobudek - chęci wyeliminowania konkurenta - publicznie zadawali innym podobne pytania: "czy towarzysz X ma ciotkę w USA a stryjka w Izraelu o których nic nam nie powiedział ?" lub "czy to prawda, że wasza córka po cichu była bierzmowana ? Bezpodstawne obrzucanie człowieka g...m to metoda najgorszych partyjnych meneli z czasów PRL-u, zapożyczona zresztą od stalinowskich czynowników z NKWD. Ludzie ! Kłopotowski na obronę nie zasługuje więc go nie bronię. Jednak żaden poborowy w czasach PRL nie miał praktycznie jakiegokolwiek wpływu na to, do jakiej jednostki trafił. Poza tym, nawet, jeżeli żołnierz z poboru pełnił służbę w jednostce o charakterze specjalnym, to, co robił nie miało żadnego merytorycznego związku z działalnością jednostki. Zazwyczaj był kucharzem, kierowcą, po prostu - zwykłym szwejem... Piramidalną bzdurą jest imputowanie komukolwiek niecnych intencji i działania na szkodę narodu tylko dlatego, że wcielono go do LWP, do takiej, a nie innej jednostki, nawet "o podobnym charakterze" jak sformułował to nasz młody kapuś. To, co zrobił - i pewnie nie raz jeszcze komuś podobny numer wywinie - ten mały człowieczek to nurzanie się w szambie z satysfakcją bo smród idzie na całą okolicę. Osobiście uważam, że nie ma dla niego miejsca wśród normalnych ludzi - każde ugrupowanie polityczne powinno go natychmiast wykopać ze swoich szeregów... Hrabia Aleksander Fredro ukuł na taką właśnie okoliczność wyjątkowo trafne powiedzenie: "a po jajach nam się szwenda jak karaluch wielka menda". ~The Natoorat - chyle czoła za rozsądek. Jedyny bezstronny i merytoryczny post. Nic dodać, nic ująć łącznie z posumowaniem Aleksandra Fredry. Metody faktycznie z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ciekawe czy sam to wymyślił, czy może stoi za tym podpowiadacz z "minionej epoki". Pozdrawiam[/quote] podwajam cham y.


Temat ID: 45468

[quote=~rase]Powiem jeszcze jedno. Jak widać po ID na forum bardzo aktywnie działa KK i kilka osób z nim zwiazanych - podkreślam, że są bardzo aktywni co oznacza, że Ziółkowski chyba trafił w dziesiatke.[/quote] Jak to dziesiątka? Prędzej zbiornik oczyszczalni ścieków. Smród głupoty rozniósł się na całą okolicę. Jeszcze raz powtarzam: walcząc tymi metodami z Kłopotem nie wygracie. Panowie! Więcej merytoryki. Lepiej opublikujcie listę swoich osiągnięć w pracy na rzecz lokalnej społeczności od początku kadencji.


Temat ID: 45468

Panie Konradzie jak już prosiłem oderwij sie od forum bo komputer zepsujesz, i tak ci to nic nie da, ludzie wiedzą co z ciebie za ananas i nie chcą cie dłuzej oglądać. Masz też pozdrowienia od kilku chłopaków od Kukiza - też cie bardzo kochają jak wszyscy.


Temat ID: 45468
 • by ~bb
 • 1341 dni temu

Najlepiej niech obaj panowie pójdą w trzy d..y i dadzą nam święty spokój.Precz z baraniną,warcholstwem i buractwem


Temat ID: 45468

"Nie jestem fanem Kłopotowskiego - uważam, że to typowy okaz karierowicza-nieudacznika i dawno już powinien zostać odsunięty na boczny tor bo szkodzi, cokolwiek robi. Jednak takiego intelektualnego i moralnego dna, jakie osiągnął Ziółkowski, chyba jeszcze w publicznym życiu Kutna nie było. Ten koleś mentalnie zrównał się z kapusiami, którzy na partyjnych zebraniach, z najniższych pobudek - chęci wyeliminowania konkurenta - publicznie zadawali innym podobne pytania: "czy towarzysz X ma ciotkę w USA a stryjka w Izraelu o których nic nam nie powiedział ?" lub "czy to prawda, że wasza córka po cichu była bierzmowana ? Bezpodstawne obrzucanie człowieka g...m to metoda najgorszych partyjnych meneli z czasów PRL-u, zapożyczona zresztą od stalinowskich czynowników z NKWD. Ludzie ! Kłopotowski na obronę nie zasługuje więc go nie bronię. Jednak żaden poborowy w czasach PRL nie miał praktycznie jakiegokolwiek wpływu na to, do jakiej jednostki trafił. Poza tym, nawet, jeżeli żołnierz z poboru pełnił służbę w jednostce o charakterze specjalnym, to, co robił nie miało żadnego merytorycznego związku z działalnością jednostki. Zazwyczaj był kucharzem, kierowcą, po prostu - zwykłym szwejem... Piramidalną bzdurą jest imputowanie komukolwiek niecnych intencji i działania na szkodę narodu tylko dlatego, że wcielono go do LWP, do takiej, a nie innej jednostki, nawet "o podobnym charakterze" jak sformułował to nasz młody kapuś. To, co zrobił - i pewnie nie raz jeszcze komuś podobny numer wywinie - ten mały człowieczek to nurzanie się w szambie z satysfakcją bo smród idzie na całą okolicę. Osobiście uważam, że nie ma dla niego miejsca wśród normalnych ludzi - każde ugrupowanie polityczne powinno go natychmiast wykopać ze swoich szeregów... Hrabia Aleksander Fredro ukuł na taką właśnie okoliczność wyjątkowo trafne powiedzenie: "a po jajach nam się szwenda jak karaluch wielka menda". ~The Natoorat - chyle czoła za rozsądek. Jedyny bezstronny i merytoryczny post. Nic dodać, nic ująć łącznie z posumowaniem Aleksandra Fredry. Metody faktycznie z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ciekawe czy sam to wymyślił, czy może stoi za tym podpowiadacz z "minionej epoki". Pozdrawiam


Temat ID: 45468

edukacja - manimupalacja - nawigacja


Temat ID: 45468

tu jak widzę dalej tan matoł medyk nadaje. w sumie pies go j..bał :odbijacz:


Temat ID: 45468

Panie Wojtku! Pan się nie boi, rzesza uczciwych ludzi za Panem stoi!


Temat ID: 45468

[quote=~obserwator ]Czytam te wypociny. Lustracje pana Klopotowskiego widzialem nie byl agentem. Do wojska szedl kazdy ktory mial kategorie A . Niech pan Zilkowski zapyta sie taty swego lub dziadka to mu wyjasnia. Nie naleze do Pis. Ale widze ujadanie zydkow ktozy chca sklocic Polakow. Jak chcial pan Zilkowski dostac sie na liste z Pis to wchodzil w d...pe. A jak radnymzostal to ujawnila sie jego prawdziwa twarz. Jestes falszywym czlowiekiem i to tyle na temat tego trujacego ziola.[/quote] To zobaczysz nową lustracje, pół roku w porywach i KK robi wylot z rady powiatu.


Temat ID: 45468

Czytam te wypociny. Lustracje pana Klopotowskiego widzialem nie byl agentem. Do wojska szedl kazdy ktory mial kategorie A . Niech pan Zilkowski zapyta sie taty swego lub dziadka to mu wyjasnia. Nie naleze do Pis. Ale widze ujadanie zydkow ktozy chca sklocic Polakow. Jak chcial pan Zilkowski dostac sie na liste z Pis to wchodzil w d...pe. A jak radnymzostal to ujawnila sie jego prawdziwa twarz. Jestes falszywym czlowiekiem i to tyle na temat tego trujacego ziola.


Temat ID: 45468

Konrad odejdz od tego komputera. Nie udawaj że umiesz się nim posługiwać. I tak pewno za ciebie większość pisze blondyna.


Temat ID: 45468
 • by ~h
 • 1342 dni temu

[quote=~członkowie PiS]"rase" - jesteś w błędzie, działa klub, ale młodego radnego i jego kumpli, którzy tworzą liczne chwilowe konta, aby stawiać sobie plusy, a nieodpowiadającym im komentarzom minusy. Mamy dużo życzliwości dla młodych ludzi, ale wyczyny, a raczej wybryki Ziółkowskiego są poniżej krytyki. Przyjmijcie do wiadomości, że PiS i tak nie przejmiecie. Dla Ziółkowskiego, jego równie młodych kolegów z młodzieżówki, dla osób w rodzaju Walczaka, Walczewskiego, Dąbrowskiej, Pawlaka, Drążkiewicza, Gałki czy Saramonowicza droga do PiS, do kandydowania z PiS jest już zamknięta. Mieliśmy jako członkowie Prawa i Sprawiedliwości wiele wątpliwości dotyczące decyzji podejmowanych przez Kłopotowskiego, ale po tym występie Walczaka, piśmie Klubu Gazety Polskiej w Kutnie oraz wczorajszym wybryku Ziółkowskiego przejrzeliśmy na oczy oraz nie damy się ogłupić, skonfliktować oraz podzielić. Pan Ziółkowski, jego koledzy i jemu podobni ludzie oraz osoby wymienione wcześniej nie mają czego w szeregach kutnowskiej prawicy szukać. Nie dopuścimy do tego, aby kiedykolwiek kandydowali z list PiS lub z poparciem PiS.[/quote] Członkowie PISu w zdecydowanej większości poszli za Ziółkowskim, z Kłopotowskim zostało tylko kilku "najbardziej inteligentnych". Taka prawda.


Temat ID: 45468
 • by ~JOW
 • 1342 dni temu

[quote=~członkowie PiS]"rase" - jesteś w błędzie, działa klub, ale młodego radnego i jego kumpli, którzy tworzą liczne chwilowe konta, aby stawiać sobie plusy, a nieodpowiadającym im komentarzom minusy. Mamy dużo życzliwości dla młodych ludzi, ale wyczyny, a raczej wybryki Ziółkowskiego są poniżej krytyki. Przyjmijcie do wiadomości, że PiS i tak nie przejmiecie. Dla Ziółkowskiego, jego równie młodych kolegów z młodzieżówki, dla osób w rodzaju Walczaka, Walczewskiego, Dąbrowskiej, Pawlaka, Drążkiewicza, Gałki czy Saramonowicza droga do PiS, do kandydowania z PiS jest już zamknięta. Mieliśmy jako członkowie Prawa i Sprawiedliwości wiele wątpliwości dotyczące decyzji podejmowanych przez Kłopotowskiego, ale po tym występie Walczaka, piśmie Klubu Gazety Polskiej w Kutnie oraz wczorajszym wybryku Ziółkowskiego przejrzeliśmy na oczy oraz nie damy się ogłupić, skonfliktować oraz podzielić. Pan Ziółkowski, jego koledzy i jemu podobni ludzie oraz osoby wymienione wcześniej nie mają czego w szeregach kutnowskiej prawicy szukać. Nie dopuścimy do tego, aby kiedykolwiek kandydowali z list PiS lub z poparciem PiS.[/quote] Poczekamy na JOW do powiatu Zobaczymy ile mandatów da rade wprowadzić PIS pod dowództwem klopotoskiego Ja juz wam podpowiem tyle samo wprowadzi co do miasta KUTNA :smiech::smiech::smiech: Czyli 0


Temat ID: 45468

[quote=~członkowie PiS]"rase" - jesteś w błędzie, działa klub, ale młodego radnego i jego kumpli, którzy tworzą liczne chwilowe konta, aby stawiać sobie plusy, a nieodpowiadającym im komentarzom minusy. Mamy dużo życzliwości dla młodych ludzi, ale wyczyny, a raczej wybryki Ziółkowskiego są poniżej krytyki. Przyjmijcie do wiadomości, że PiS i tak nie przejmiecie. Dla Ziółkowskiego, jego równie młodych kolegów z młodzieżówki, dla osób w rodzaju Walczaka, Walczewskiego, Dąbrowskiej, Pawlaka, Drążkiewicza, Gałki czy Saramonowicza droga do PiS, do kandydowania z PiS jest już zamknięta. Mieliśmy jako członkowie Prawa i Sprawiedliwości wiele wątpliwości dotyczące decyzji podejmowanych przez Kłopotowskiego, ale po tym występie Walczaka, piśmie Klubu Gazety Polskiej w Kutnie oraz wczorajszym wybryku Ziółkowskiego przejrzeliśmy na oczy oraz nie damy się ogłupić, skonfliktować oraz podzielić. Pan Ziółkowski, jego koledzy i jemu podobni ludzie oraz osoby wymienione wcześniej nie mają czego w szeregach kutnowskiej prawicy szukać. Nie dopuścimy do tego, aby kiedykolwiek kandydowali z list PiS lub z poparciem PiS.[/quote] Pewnie bardzo się zmartwili hahahahaha.


Temat ID: 45468

"rase" - jesteś w błędzie, działa klub, ale młodego radnego i jego kumpli, którzy tworzą liczne chwilowe konta, aby stawiać sobie plusy, a nieodpowiadającym im komentarzom minusy. Mamy dużo życzliwości dla młodych ludzi, ale wyczyny, a raczej wybryki Ziółkowskiego są poniżej krytyki. Przyjmijcie do wiadomości, że PiS i tak nie przejmiecie. Dla Ziółkowskiego, jego równie młodych kolegów z młodzieżówki, dla osób w rodzaju Walczaka, Walczewskiego, Dąbrowskiej, Pawlaka, Drążkiewicza, Gałki czy Saramonowicza droga do PiS, do kandydowania z PiS jest już zamknięta. Mieliśmy jako członkowie Prawa i Sprawiedliwości wiele wątpliwości dotyczące decyzji podejmowanych przez Kłopotowskiego, ale po tym występie Walczaka, piśmie Klubu Gazety Polskiej w Kutnie oraz wczorajszym wybryku Ziółkowskiego przejrzeliśmy na oczy oraz nie damy się ogłupić, skonfliktować oraz podzielić. Pan Ziółkowski, jego koledzy i jemu podobni ludzie oraz osoby wymienione wcześniej nie mają czego w szeregach kutnowskiej prawicy szukać. Nie dopuścimy do tego, aby kiedykolwiek kandydowali z list PiS lub z poparciem PiS.


Temat ID: 45468

[quote=~medyk]Panie Kłopotowski dlaczego takie ofiary losu jak ten tu nibylekarz lub krawężnik z miasta bywają na liście wyborczej PiS?, ...[/quote] Trzeba było zapytać przed wyborami. Teraz mleko się już wylało. Co dalszej części postu, to co najmniej niestosowne jest mieszanie do tego typu spraw członków rodzin osób zainteresowanych nie mniej jednak wiele w tym racji. [quote=~yerba]Bardzo dobrze że Pan Ziółkowski ujawnia prawdę o tym człowieku. Dobrze że Pan jest.[/quote] To jest z pewnością ta trzecia prawda z prawd wymienianych przez ks. Tischnera.


Temat ID: 45468

Powiem jeszcze jedno. Jak widać po ID na forum bardzo aktywnie działa KK i kilka osób z nim zwiazanych - podkreślam, że są bardzo aktywni co oznacza, że Ziółkowski chyba trafił w dziesiatke.


Temat ID: 45468

Bardzo dobrze że Pan Ziółkowski ujawnia prawdę o tym człowieku. Dobrze że Pan jest.


Temat ID: 45468

Hahaha mówił rotę przysięgi wojskowej ale co mu nie pasowało to przemilczał, taki twardy opozycjonista hahahhahahahha. Pewno chodził na obowiązkowe pochody 1-szo majowe ale z wewnętrznym wstrętem, oglądał DTV ale pluł na kolorowego radzieckiego RUBINA, hhahahhaha A ja jak mijałem milicjanta do pod nosem mówiłem ty ...uju, to może teraz medal dostane za walkę z komunizmem? hahahhha. Z drugiej strony zarzuty radnego są na poziome ujaranego gimbusa. przecież faktycznie żołnierze ZSW nie meli wyboru, a taki szeregowy czy najwyżej st. kpr. to w takiej jednostce za mięso armatnie robił. Poważnymi sprawami zajmowali się zawodowcy, a nie zetka. Niedługo to się znajdzie jakiś oszołom co mi każe się lustrować bo się w PRL-urodziłem i to na pewno byłem tajnym agentem bezpieki. A swoją drogą, kochani zwróćcie uwagę, że największymi piewcami dekomunizacji i demokracji oraz swobód obywatelskich są ustawione życiowo tzw dzieci partyjne i resortowe. Ładnie się "rozporowadzili" po 1989????????????? A co z prawdziwymi działaczami z tamtych lat? Cmentarz, głodowa emeryturka, bezdomność itp. Ot qrwa 26 lat wolności zaliczyliśmy co?


Temat ID: 45468

Niechaj zapyta swojego dziadka Henia o karierę w PZPR, będzie ciekawie!!!


Temat ID: 45468

No to załatwił Kłopota na dobre, gratuluje.


Temat ID: 45468

Nie wyobrażam sobie takie dennego tłumaczenia. kto udowodni, że przysięge przemilczał, służyc to służyć. Wstyd na cały PIS.juz sie tam nikt nie zapisze, o nie..Przemilczanie prawdy tez jest kłamstwem


Temat ID: 45468

Panie Kłopotowski dlaczego takie ofiary losu jak ten tu nibylekarz lub krawężnik z miasta bywają na liście wyborczej PiS?, takich pasożytów trzeba gonić. Ja nie widzę u tego niewyrośniętego faceta nic za wyjątkiem próby dorwania się do kawałka choćby tortu zwanego szpital. Co na to rodzina Ziółkowskich z dermeksu?, co na to jego idol Tadeusz Woxniak?, tacy ludzie jak ten tu mały i ten drugi przedwcześnie osiwiały nie powinni więcej być wybierani czego sobie i mieszkańcom powiatu życzę. A tego pajaca dać na SOR, tam go załatwią jak należy


Temat ID: 45468

Odwołać ich wszystkich. Ziółkowski kompromituje radę tak samo jak Debich, Trawczyński ,Gierula, Serenda i pozostali . Tylko rREFERENDUM może uratować nasz powiat.


Temat ID: 45468
 • by ~gh
 • 1342 dni temu

[quote=~wyborca]A ja uważam osobiście ze połączą siły młode osoby i zrobią mocny komitet do powiatu ich liderami będą pan Ziółkowski i pan Walczewski kogoś znanego poszukają z Żychlina uważam ze będą za 3 lata rozdawać w powiacie karty[/quote] Zapomniałem dopisać jak do Sejmu zrobią JOW To również do powiatów i Sejmików wprowadza Takich tupolewów jak Kłopotowski nie będzie w radzie partia w samorządzie PUS mu nie pomoże


Temat ID: 45468

Ziółkowski to felczer czy lekarz? Przerażające jest to, że taki pajac zasiada w Radzie Powiatu Kutnowskiego. Jestem wyborcą Prawa i Sprawiedliwości, ale ludzie na litość Boską nie bierzcie tachich wichrzycieli na swoje listy. Ten tu jest już skończony, trzeba jednak pamiętać o przyszłości i odsiewać takie plewy. Gdzieś czytałem, że jest on u pana Woźniaka posła. Panie Woźniak uciekłeś pan z PiS, a teraz śmiesz jeszcze napuszczać takie niedojdy na partię, która pana wywindowała na poselski fotel???, mam nadzieję, że wyborcy za takie działania, za kumanie się z platformerskimi Ziółkowskimi, Drążkiewiczem starym partyjniakiem nie zagłosują już na pana. mam nadzieję, że ten Ziółkowski przybija kolejne gwo ździe do pana wyborczej trumny. Amen


Temat ID: 45468

NAJBARDZIEJ SENSOWNA WYPOWIEDZ MOJEGO POPRZEDNIKA-CO MOGŁ ZWYKŁY POBOROWY W JEDNOSTCEWOJSKOWEJ Z PIONEM WSI,JAK PAMIĘTAM W PRAWIE KAZDEJ JW BYŁ PODOBNY PION,KTOŚ MOCNO PODPROWADZIŁ - PODPUŚCIL P.ZIÓŁKOWSKIEGO A LUDZIE NIE ORJENTUJACY SIĘ W SPRAWIE PRZYJELI TO ZA PEWNIK,PROSZĘ PANSTWA ZIMEJ GŁOWY


Temat ID: 45468

A ja uważam osobiście ze połączą siły młode osoby i zrobią mocny komitet do powiatu ich liderami będą pan Ziółkowski i pan Walczewski kogoś znanego poszukają z Żychlina uważam ze będą za 3 lata rozdawać w powiacie karty


Temat ID: 45468

Cyrk za pieniądze Polaków. Wykopać ich wszystkich z tego podwórka. Zamiast robić rzeczy potrzebne, to tylko sie kopią. I oni nazywają się samorządowcami. Kury im szczać prowadzać jak to rzekł Komendant Józef.


Temat ID: 45468

Nie jestem fanem Kłopotowskiego - uważam, że to typowy okaz karierowicza-nieudacznika i dawno już powinien zostać odsunięty na boczny tor bo szkodzi, cokolwiek robi. Jednak takiego intelektualnego i moralnego dna, jakie osiągnął Ziółkowski, chyba jeszcze w publicznym życiu Kutna nie było. Ten koleś mentalnie zrównał się z kapusiami, którzy na partyjnych zebraniach, z najniższych pobudek - chęci wyeliminowania konkurenta - publicznie zadawali innym podobne pytania: "czy towarzysz X ma ciotkę w USA a stryjka w Izraelu o których nic nam nie powiedział ?" lub "czy to prawda, że wasza córka po cichu była bierzmowana ? Bezpodstawne obrzucanie człowieka g...m to metoda najgorszych partyjnych meneli z czasów PRL-u, zapożyczona zresztą od stalinowskich czynowników z NKWD. Ludzie ! Kłopotowski na obronę nie zasługuje więc go nie bronię. Jednak żaden poborowy w czasach PRL nie miał praktycznie jakiegokolwiek wpływu na to, do jakiej jednostki trafił. Poza tym, nawet, jeżeli żołnierz z poboru pełnił służbę w jednostce o charakterze specjalnym, to, co robił nie miało żadnego merytorycznego związku z działalnością jednostki. Zazwyczaj był kucharzem, kierowcą, po prostu - zwykłym szwejem... Piramidalną bzdurą jest imputowanie komukolwiek niecnych intencji i działania na szkodę narodu tylko dlatego, że wcielono go do LWP, do takiej, a nie innej jednostki, nawet "o podobnym charakterze" jak sformułował to nasz młody kapuś. To, co zrobił - i pewnie nie raz jeszcze komuś podobny numer wywinie - ten mały człowieczek to nurzanie się w szambie z satysfakcją bo smród idzie na całą okolicę. Osobiście uważam, że nie ma dla niego miejsca wśród normalnych ludzi - każde ugrupowanie polityczne powinno go natychmiast wykopać ze swoich szeregów... Hrabia Aleksander Fredro ukuł na taką właśnie okoliczność wyjątkowo trafne powiedzenie: "a po jajach nam się szwenda jak karaluch wielka menda".


Temat ID: 45468

Co ten młody radny wyrabia. Znów strzelił kulą w płot i dostał kuksańca w ucho. Jak dotychczas daje plamę za plamą. Dzisiejszy występ to jest już totalna kompromitacja młodego radnego oraz jego wizerunkowa katastrofa. Jak tak dalej pójdzie, to jego nazwisko będzie kojarzyło się wyłącznie z jakimiś medialnymi aferami w samorządzie. Kto go będzie poważnie traktował po takich wyskokach ? Kto go przyjmie na listy wyborcze ? Myślałem, ze paranoiczne pomysły i wyskoki to jest specjalność Debicha i jego środowiska. Może to są przejawy ich wpływów po półrocznej współpracy młodego radnego właśnie z tym środowiskiem, czego wymownym przykładem było ostatnio żałosne widowisko z przejściem do klubu KO, czyli Debicha.


Temat ID: 45468

Bardzo dobrze Panie Ziółkowski, trzeba drania wykopać!


Temat ID: 45468

Jeżeli p. Żiółkowki wygra z Konradem to już dziś gratuluję.Przypominam że to ja jestem jednym z pierwszych ;muszkieterów; wyrzuconych z PiS ,polegliśmy w czterech.Historii to on nie chciał się uczyć nigdy ani słuchać bo z PiS wypieprzył także nauczyciela historyka.Konrad ty rozbijasz prawicę w Kutnie,ty stosujesz esbeckie metody,coś jest na żeczy.


Temat ID: 45468

"Żałosny ten Ziółkowski, siedział w archiwach i dogrzebała się" - margot przyjacielu, mnie to raczej się wydaje że to przeciek od Stonogi lub od byłego oficera WSI. A swoją drogą gratuluje totalnego braku intelektu, rozumu i życiowej mądrości tym co na obu panów w wyborach samorządowych głosowali.


Temat ID: 45468

Brawo Ziółkowski! Niech cała prawda wyjdzie na jaw! Ludzie mają prawo wiedzieć! Wszak pan K. jest osobą, która sprawuje funkcję publiczną!


Temat ID: 45468

Ten cienki bolek jest lekarzem?, a kto do takiego cieniasa chodzi?, jaki radny taki pewnie i lakarz od siedmiu boleści, brrrrr, tak właśnie kutnoska medycyna schodzi na psy!!!!!!!!!!!!


Temat ID: 45468

Żałosny ten Ziółkowski, siedział w archiwach i dogrzebała się. Ciekawe kto mu to porzucił A co jak ktoś pracował w fabryce gdzie robili części do radzieckich czołgów, to był kim....współpracownikiem aparatu gospodarczo-wojennego ZSRR???????


Temat ID: 45468
 • by ~AZS
 • 1342 dni temu

Jestem pewnien, że ekspertyza grafologiczna niezbicie wykaże, że te trzy krzyżyki na zobowiązaniu należą do niego


Temat ID: 45468

Dyskutanci, dyletanci - po jaką chole.rę dyskutujecie tutaj. Macie za swoje, po co wybraliście tych panów na radnych? Jeden na drugiego wilkiem patrzy, a żaden z nich nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Jeden na siłę szuka zajęcia, a drugi kasy ma jak lodu i nudził się, więc wpadł na pomysł zostania radnym. Pierwszy z nich nie ma nic - ani kasy, ani głowy, drugi ma kasę, ale z wyobraźnią gorzej


Temat ID: 45468

Konrad zadam Ci jedno pytanie. Co dobrego zrobiłeś dla naszego miasta?


Temat ID: 45468

Kłopotowski, w Polsce nie było komunizmu , kto cię uczył historii?


Temat ID: 45468

jestem przerazony tym ziolkowskim nie wiedzialem ze jest az tak glupi zdyskredytowal sie totalnie


Temat ID: 45468

Ale jaja. Sprawa wyszła u Olejnik. Afera na cały kraj.


Temat ID: 45468
 • by ~mka
 • 1342 dni temu

nawet w"kropce nad i" u Olejnikowej mówili...


Temat ID: 45468

może ktoś prześwietli podróbke ułana?


Temat ID: 45468

cwaniak podobny do ojca


Temat ID: 45468

Cały ten żałosny spektakl reżyseruje zapewne niedorzecznik prasowy starostwa i autor finansowanych z budżetu miasta i powiatu gniotów literackich, czy tak panie Jacku? Nadchodzi chyba ten czas żeby się zająć tym co pan robi nie tylko w Solidarności, ale też jako nauczyciel. Co pan powie o swoich kontaktach z uczniami gimnazjum? Może zorganizuje pan kolejną konferencję i wyjaśni mieszkańcom powiatu kutnowskiego jak pan udzielał "korepetycji", różnym płciom, naprawdę zachęcam!


Temat ID: 45468

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Bez skrupułów gnoiłeś i niszczyłeś innych. Nie żal mi Ciebie!


Temat ID: 45468

Każdy kto służył w wojsku nie ważne jakim czy było to LWP czy WP, nigdy nie odpowie, że chyba służył tu czy tam... tylko o każdej poże dnia i nocy bez namysłu odpowie gdzie służył...


Temat ID: 45468

Kłopot na szpiega jest za głupi. Chyba, że był wykorzystywany w charakterze tzw. pożytecznego idioty. Np. wprowadzić go do PiS-u i patrzeć jak kompromituje partię.


Temat ID: 45468
 • by ~nik
 • 1342 dni temu

Kłopotowski 007


Temat ID: 45468

WASZE KCI NIE MA CO PISAC TO ZA DARMO DAJE ZIOŁKOWSKIEMU I KŁOPOTOWSKIEMU REKLAME DO PRZYSZŁYCH WYBOROW A MOZE OBAJ SIE WAM OPŁACILI BY O NICH WKOŁO PISAC I PISAC AZ SIE NIE DOBRZE JUZ ROBI NIC CIEKAWEGO TYLKO WKOŁO P.Z I P.K:bu::bu::gada2::gada2:


Temat ID: 45468

Jeden i drugi nadaje się do wy.......ia.:piwo:


Temat ID: 45468

Panie radny Ziołkowski! Powiem Prosto. Prościej już się nie da. Niech pan nie s.. ogniem i nie robi zamieszania. To jest niesmaczne i ograne. Tematem służb specjalnych dostatecznie obrzydzili nam życie panowie i panie z tzw. świecznika. Myślałem, że jest pan człowiekiem z klasą. A tu wyjeżdża pan z takim gniotem. Parafiaństwo drogi panie. Parafiaństwo. Na pytanie, którym chce pan zdyskredytować Kłopota, odpowiedzi udzieli panu IPN. To jest najprostszy sposób na zaspokojenie ciekawości. Zapewniam, że większości społeczeństwa kutnowskiego ten temat nie interesuje. Miał pan naprawiać kutnowski szpital. Niech pan odpowie jakie kroki pan podjął, by zrealizować swoje obietnice. Jak na razie ma pan czas na personalne przepychanki, konferencje prasowe i być może sądy, którymi pan grozi. Ciekawy jestem, który sąd uzna, że słowo "resortowy" jest słowem obraźliwym? Na koniec powiem tak. W owych czasach mężczyźni polscy odbywali służbę wojskową. A dzisiaj? Szkoda gadać.


Temat ID: 45468

Kłopotowski to przyjaciel Gieruli i Pawlaka. Ich tez należy prześwietlić. Kto wyciągnie ich brudy ? Czekamy na ludzi związanych z MECHANIKIEM, bo z tego co wiem, to niektórzy dysponują niezłym arsenałem dokumentów obciążających Panów. A Panu DOKTOROWI jesteśmy wdzięczni za obywatelską postawę.


Temat ID: 45468

Panie Kłopotowski w Polsce nigdy nie było komunizmu był socjalizm. Komunizm był w byłym ZSRR.Jakim cudem pan to wyższe wykształcenie zdobył????


Temat ID: 45468

UWOLNIĆ BARABASZA!


Temat ID: 45468
 • by ~Ok
 • 1343 dni temu

To już koniec Klopotowskiego


Temat ID: 45468

Jeden wart drugiego.


Temat ID: 45468

Zrobcie. Z tym pieniaczem kłopotem porządek, to wstyd dla ludności....


Temat ID: 45468

Jedyne słowo, które ciśnie się na usta - OBORA.!!!


Temat ID: 45468

a ja bym zachęcił pana Saramonowicza do większej rewolucyjnej czujności, bo wydaje mi się, że to nie jakieś tam ziółko to czy inne wymyśla te pierdółki. Niech sobie może przypomni ten jegomość o swoich zarzyłościach gdy uczył w gimnazjum. Drążyć to panie Jacku?, przybliżyć panu damsko męskie sprawy? Pozdrawiam!


Temat ID: 45468

Kłopotoski weź się do roboty a nie przy kompie takie same IP w ~xyz 5 To o Walczewskim -3 2015-06-18 14:08 Byłem za Kukizem i JOW-ami. Kiedy zobaczyłem Walczewskiego na zdjeciu z Kukizem już nie jestem ani za Kukizem, ani za JOW-ami. Będę jednak głosował na PiS. IP 83.6.54.71 I to samo IP o Ziółkowskim obserwator 83.6.54.71


Temat ID: 45468

ziolkowsi daj se spokoj gosciu


Temat ID: 45468

[quote=~GS]Nie bronię Kłopotowskiego, ale też byłem żołnierzem LWP i co mam z tego powodu pierd---nąć sobie w łeb. Ziółokowski niech trochę pouczy się historii bo jest za młody i za głupi aby rzucać takie argumenty.[/quote] Tu nie chodzi o to czy był w wojsku, ale o to czy zataił tę informacje w oświadczeniu lustracyjnym. Bo jeśli tak to straci pewnie mandat radnego. Sam jesteś głupi jesli tego nie rozumiesz.


Temat ID: 45468

Kochany jednostka o której mowa to nie służba na poligonie tylko najzwyklejsze miejsce zwalczania polskiej SOLIDARNOŚCI!


Temat ID: 45468
 • by ~GS
 • 1343 dni temu

Nie bronię Kłopotowskiego, ale też byłem żołnierzem LWP i co mam z tego powodu pierd---nąć sobie w łeb. Ziółokowski niech trochę pouczy się historii bo jest za młody i za głupi aby rzucać takie argumenty.


Temat ID: 45468

Az wiary nie daje, każdego dnia pan przewodniczący ośmiesza partie coraz to nowymi ekscesami! Ale tego to już chyba za wiele, trzeba dopilnować aby sprawa została wyjaśniona dla dobra Prawa i Sprawiedliwości! Podejrzenie o współprace z władzami PRL to polityczny upadek tego człowieka. I dobrze! Nareszcie prawica oczyści się z największego szkodnika w powiecie.


Temat ID: 45468
 • by ~...
 • 1343 dni temu

ups ,ale miał peszka pan Z. Teraz sobie podowalają o rodzinnych koligacjach rodem z PZPR.


Temat ID: 45468

Bardzo dobrze Ziółkowski, trzeba oczyścić miasto z Klopotowskiego!


Temat ID: 45468
 • by ~xxx
 • 1343 dni temu

Wstydzcie się Panowie !


Temat ID: 45468

[quote=~obserwator]Co ten młody radny wyrabia. Znów strzelił kulą w płot i dostał kuksańca w ucho. Jak dotychczas daje plamę za plamą. Jak tak dalej pójdzie, to jego nazwisko będzie kojarzyło się wyłącznie z jakimiś medialnymi aferami w samorządzie. Kto go będzie poważnie traktował po takich wyskokach. Myślałem, ze paranoiczne pomysły i wyskoki to jest specjalność Debicha i jego środowiska. Może to są właśnie przejawy ich wpływów.[/quote] Konrad, odejdz od komputera bo go popsujesz!!!


Temat ID: 45468

Co ten młody radny wyrabia. Znów strzelił kulą w płot i dostał kuksańca w ucho. Jak dotychczas daje plamę za plamą. Jak tak dalej pójdzie, to jego nazwisko będzie kojarzyło się wyłącznie z jakimiś medialnymi aferami w samorządzie. Kto go będzie poważnie traktował po takich wyskokach. Myślałem, ze paranoiczne pomysły i wyskoki to jest specjalność Debicha i jego środowiska. Może to są właśnie przejawy ich wpływów.


Temat ID: 45468

Ziółkowski przesadza. Kłopotowski intelektualnie nie spełniał wymogów do pracy w SB. Nie bronie Kłopotowskiego, bo nie warto go bronić, ale wydaje mi się, że pan Ziołkowski to już naprawdę nie wie co ma robić. Polityka jest dla mądrych - w Kutnie mamy jedynie politykierów, a to odwrotność mądrości


Temat ID: 45468

Panie Wojtku, celny strzał. Pan się nie boi-cały powiat za Panem stoi!


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*