Polityczna walka na Facebooku. Kłopotowski ma swój anty-fanpage

Lider kutnowskiego PiS-u, Konrad Kłopotowski znów musi stawić czoła swoim przeciwnikom. Tym razem, batalia przeniosła się do wirtualnego świata. W sobotę na Facebooku powstał bowiem fanpage "ANTYKŁOPOT", strona krytykująca działalność polityczną Kłopotowskiego.

- Chcemy podkreślić, że nie jesteśmy przeciwnikami partii Prawa i Sprawiedliwości, której Kłopotowski jest pełnomocnikiem na powiat kutnowski. Mamy poglądy prawicowe, i uważamy, że działalność polityczna Konrada Kłopotowskiego szkodzi wizerunkowi i interesom środowisk konserwatywno-patriotycznym w Kutnie. Na stronie ANTYKŁOPOT będziemy umieszczać oficjalne wypowiedzi Kłopotowskiego oraz artykuły dotyczącego jego działalności - czytamy na stronie.

Konrad Kłopotowski uważa, że fanpage to kolejna próba zdyskredytowania jego osoby.

- W powiecie jest wiele problemów proszących się o jak najszybsze roziwązanie, a takie działania w internecie to próba odwrócenia od nich uwagi - mówi K. Kłopotowski.

Stronę polubiło póki co 10 osób, w tym radny powiatowy Wojciech Ziółkowski, który niedawno opuścił opozycję i zasilił szeregi Komitetu Obywatelskiego.

- Nie wiem, kto stworzyły ten fanpage. Polubiłem go, bo jestem wielkim fanem talentu pana Kłopotowskiego, w tym krasomówczego - mówi z przękąsem W. Ziółkowski.

Kto kryje się za fanpagem? Do tematu wrócimy.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


15 komentarzy

Temat ID: 45641
  • by ~vgh
  • 1317 dni temu

Klopotoski nauczył sie pisać komentarze z telefonu


Temat ID: 45641

Kondzio olej to ciepłym moczem:)już niedługo zrobisz z nimi porządek;


Temat ID: 45641
  • by ~e
  • 1317 dni temu

[quote=~he he he]185.13.235.185 jadziu - nie trafiłaś - w tym momencie drugi koniec Polski jadziu daj komuś - może ktoś będzie chętny - od razu ci agresja minie[/quote] Trafione i ty dobrze Kondziu o tym wiesz :)


Temat ID: 45641

185.13.235.185 jadziu - nie trafiłaś - w tym momencie drugi koniec Polski jadziu daj komuś - może ktoś będzie chętny - od razu ci agresja minie


Temat ID: 45641
  • by ~e
  • 1317 dni temu

[quote=~Jadwiga][quote=~e]185.13.235.185 to IP Pana KK. Sam sobie komentarze pisze, pozytywne oczywiście. KŁOPOTOWSKI MUSI ODEJŚĆ!!![/quote]pal gume Pan Kłopotowski jest z Prawa i Sprawiedliwości i zaporowadzi tu porządek burzy giermku[/quote] Tylko problem w tym, że cały kutnowski PIS jest przeciwko niemu... bo nie chcą takiego człowieka w swoich szeregach!!! porządek to niech zrobi w tej swojej melinie na sienkiewicza.


Temat ID: 45641

[quote=~e]185.13.235.185 to IP Pana KK. Sam sobie komentarze pisze, pozytywne oczywiście. KŁOPOTOWSKI MUSI ODEJŚĆ!!![/quote]pal gume Pan Kłopotowski jest z Prawa i Sprawiedliwości i zaporowadzi tu porządek burzy giermku


Temat ID: 45641
  • by ~e
  • 1318 dni temu

185.13.235.185 to IP Pana KK. Sam sobie komentarze pisze, pozytywne oczywiście. KŁOPOTOWSKI MUSI ODEJŚĆ!!!


Temat ID: 45641

Tak wszyscy robią w starostwie że nawet nie znają prawa zwalniają dyrektorkę PUP. A sąd wyroku napisał, że dyrektorka jest dalej na etacie. Rzecznik prasowy niech poczyta prawo lub zapozna się z orzeczeniem sądu. Tak to są myślący ludzie z ekipy p Debicha.


Temat ID: 45641
  • by ~Ja
  • 1318 dni temu

Pan Kłopotowski powinien sprawdzić kto robi taką antyreklamę.Jestem przekonana, że to ktoś z przeciwnej opcji politycznej.Znam tego Pana i stwierdzam, że to bzdury co ktoś wypisuje.


Temat ID: 45641

Ten człowiek umie psuć i niszczyć bezinteresownie. Robi bardzo dużo - cały czas się awanturuje, oprócz tego chyba nic. Dla mnie to największa kanalia w całym mieście. Jak Ziółkowski zrobi z nim porządek to dożywotnio ma mój głos.


Temat ID: 45641

o tym klopotowskim codziennie slysze, a o ziolkowskikm czy innych z powiatu nigdy. czyli ten klopotowski cos jednak robi, moze nawet ch....owo, ale robi a nie siedzi cicho na d...pie. Mi osobiscie pomogł, a wiec ma moj głos. Pomógł bezinteresownie zaznaczam. pozdrawiam wszystkich


Temat ID: 45641

Kolejny dowód na to ,żepiaskownica to najlepsze miejsce dla obecnej 'rady pwiatu'.


Temat ID: 45641

Kłopotowski do "mam talent". Fajna stronka, ale on tyle głupot gada, ze sie nie wyrobią z dodawaniem wszystkiego.


Temat ID: 45641

WOW! 10 osób polubiło. Rekord Facebooka... :ok: jak widać redakcja nie ma nic innego do roboty, skoro zajmuje się takimi pierdołami!


Temat ID: 45641

Coś i się wydaje, że to przedsięwzięcie przyniesie Kłopotowi więcej pożytku niż problemów z wizerunkiem. Wcale nie był bym zdziwiony, gdyby to sam zainteresowany był jego autorem. A wracając do treści "newsa": szkoda tylko, że pan radny Ziółkowski nie wiedział że jest fanem talentu Kłopota w ubiegłym roku wyborczym.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*