Hip-hopowe święto w Kutnie! O.S.T.R zagrał na placu Wolności!

Kilkanaście albumów, setki utworów, tysiące koncertów i miliony sprzedanych płyt - dziś scenę na placu Wolności opanowała prawdziwa legenda polskiego rapu, czyli O.S.T.R! Wbrew słowom "Nie lubię poniedziałków", które widniały na koszulce łódzkiego rapera, fani hip-hopu nie mieli powodów do narzekań. Ostry zafundował im bowiem zabawę na najwyższym poziomie, promując kawałki z najnowszego albumu "Życie po śmierci". Jak zawsze towarzyszyli mu Kochan, Dj Haem oraz Green.

Ostatni raz łódzki raper gościł w Kutnie w 2005 roku, kiedy to, podczas Święta Róży, na scenie w parku Traugutta promował album "Szum rodzi hałas" stworzony wspólnie z producentem Emade. Wówczas frekwencja nie była powalająca, lecz ci, którzy nie mogli się pojawić, mają czego żałować.

Sukces to bez wątpienia drugie imię Adama Ostrowskiego. Raper ma na swoim koncie 13 solowych albumów studyjnych, które w mgnieniu oka pokrywały się złotem i platyna, współpracował z największymi tuzami amerykańskiego rapu, sięgał po statuetki Fryderyka, niejednokrotnie wybierano go najlepszym MC, jak i osobowością roku w polskim hip-hopie.

Tabasko, czyli drugi album studyjny O.S.T.R-a dał mu prawdziwy rozgłos i pozwolił przebojem wkraść się do panteonu polskiego rapu. To również nazwa grupy, którą wspólnie z DJ Haemem i Kochanem założył na początku tego stulecia. W 2011 roku do zespołu dołączył Zorak, a grupa wydała wspólny album.

Rak niemal nie przekreślił kariery łódzkiego rapera. Pod koniec 2014 roku w trakcie koncertu w Bielsku-Białej Ostremu.. pękło płuco. Na całe szczęście doszedł do siebie, porzucił wszelkie nałogi i ku uciesze fanów powrócił na scenę.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


19 komentarzy

Temat ID: 48020

[quote=~Boxdel3312]Dawać tutaj Rahima i Focusa by zarapowali utwory z PFK[/quote] I jeszcze Dodę do kompletu z rahimem i meza na support.


Temat ID: 48020
  • by ~wxm
  • 1022 dni temu

O.S.T.R. to najsłabszy koncert tej majówki.


Temat ID: 48020

[quote=~MC.all]Litery akapitów układają się w słowo Ostro przypadek czy kci to wymyśliło celowo????? Wielkie joł!!![/quote] Artykul zerzniety co do slowa z zupelnie innej strony :-D


Temat ID: 48020

Hip hop to przeżytek


Temat ID: 48020

Dajcie spokój ;) w tym mieście widać że średnia wieku to 10 - 14 lat kto słucha OSTR :) - pierwsze rzędy dzieci...które nie mają pojęcia o czym Adam nawija :)


Temat ID: 48020

Dawać tutaj Rahima i Focusa by zarapowali utwory z PFK


Temat ID: 48020

[quote=~xczxcz]świetny koncert, mam nadzieję że na święto róży też nie zabraknie kogoś ze sceny hip hopowej. Plus za dobre nagłośnienie. Bardzo dobrze było słychać.[/quote] Na Święto Róży będzie EMINEM:D


Temat ID: 48020

[quote=~mój idol bn]Redaktor to najwiekszy fan Ostrego w tym mieście, więc nie mógł pokręcić. polskatimes.pl/artykul/3872689,raper-ostr-byl-chory-na-raka-nie-mam-pluca-jade-na-jednym,id,t.html[/quote] palenie zioła na przemian z fajkami wyszło mu bokiem tzn płucem


Temat ID: 48020

Fajnie jakby OSTRy przyjechał koncertować na Święcie Róży:D


Temat ID: 48020
  • by ~xxx
  • 1023 dni temu

koncert spoko


Temat ID: 48020

świetny koncert, mam nadzieję że na święto róży też nie zabraknie kogoś ze sceny hip hopowej. Plus za dobre nagłośnienie. Bardzo dobrze było słychać.


Temat ID: 48020

Redaktor to najwiekszy fan Ostrego w tym mieście, więc nie mógł pokręcić. polskatimes.pl/artykul/3872689,raper-ostr-byl-chory-na-raka-nie-mam-pluca-jade-na-jednym,id,t.html


Temat ID: 48020

Rak??? Chyba coś redaktor pokreciles... Podaj źródło tej informacji..


Temat ID: 48020

Litery akapitów układają się w słowo Ostro przypadek czy kci to wymyśliło celowo????? Wielkie joł!!!


Temat ID: 48020

Hip hip!! Hop hop!!:ok:


Temat ID: 48020

Fajny koncert!!! Mam nadzieję że to nie ostatni koncert OSTR w Kutnie. Gratuluję wyboru organizatorom.:ok:


Temat ID: 48020

Nie ma jak by było disco polo na Majówce w Kutnie to jest muzyka !!!:ok:


Temat ID: 48020

Ostry byl swietny. Inteligentny, wygadany facet. Więcej hip hopu w Kutnie powinno byc!!!!!


Temat ID: 48020

Adam Ostrowski O.S.T.R.legenda polskiego rapu,młodzież zadowolona i rozbawiona.super,tak powinno być.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*