Co się zdarzyło w sobotę? Oświadczenie KKS PRO BASKET KUTNO S.A.

Zarząd klubu KKS PRO BASKET KUTNO S.A. w związku z zaistniała sytuacją, która miała miejsce podczas sobotniego spotkania pomiędzy drużynami Polfarmex Kutno – Stelmet BC Zielona Góra zdecydował, iż bilety zakupione na powyższy mecz będą obowiązywały na mecz przeciwko AZS Koszalin, który odbędzie 22 października 2016 roku (sobota) o godzinie 17.30 w Kutnie. Kibice, którzy nie będą mogli być obecni na najbliższym meczu mają możliwość odzyskania pieniędzy za bilet zakupiony na pojedynek przeciwko Stelmet BC Zielona Góra.

Procedura ubiegania się o zwrot pieniędzy:

  1. Bilety zakupione w klubie można zwracać w siedzibie klubu do wtorku 18 października do godziny 17.00. Aby uzyskać zwrot pieniędzy trzeba posiadać bilet oraz paragon fiskalny potwierdzający zakup biletu.
  2. Bilety zakupione w salonach EMPIK lub w Zakładach Bukmacherskich STS trzeba zwrócić w tychże punktach za okazaniem biletu oraz paragonu fiskalnego.
  3. Bilety zakupione poprzez serwis www.kupbilet.pl można dokonywać zwrotu logując się na swoje konto, a później przechodząc do zakładki zamówienia - szczegóły rezerwacji ( w szczegółach rezerwacji dostępny jest wniosek o zwrot kosztów).

Pragniemy podkreślić, iż mecz pomiędzy drużynami Polfarmex Kutno – Stelmet BC Zielona Góra nie odbył się z przyczyn leżących po stronie drużyny gości. Zarząd Klubu mając na względzie kibiców Polfarmex Kutno zdecydował się na zwrot kosztów biletu bądź przesunięcie ich na następny mecz.

 

Serdecznie zapraszamy na mecz w najbliższą sobotę.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


13 komentarzy

Temat ID: 49423

Szanowni Państwo! co do zasady to mecz się odbył, a jego zakończenie to walkower.w tabeli dopisano 2 punkty tytułem zwycięstwa. sędziowie i komisarz dostali kasę .klub poniósł zapewne jeszcze inne koszty . pozdrawiam prawdziwych kibiców !


Temat ID: 49423

A przecież nikt nie przychodzi patrzeć się na debili latających za piłka tylko przychodzi popatrzeć się na pomponiary. Pomponiary były więc o co kaman. Ja czułem sie usatysfakcjonowany. Przynajmniej głąby mi nie przerywały występu lasek a laski w tym sezonie sa zacne. Nie było tej czornej nocholichy z krzywymi zębami wystającymi z gęby więc az miło było popatrzeć. :ok:


Temat ID: 49423

Bardzo nieładne zachowanie sie klubu wobec części kibiców posiadających karnety. Jeśli zakupiłem karnet w ProBaskcie to on powinien zrekompensować karnetowca ta sytuacje. Usługę zapewnienia miejsca i oglądania meczu kupiłem u nich a nie w Stelmecie i to on ma mi zapewnić realizacje tego. Stelmet nic do tego. Widać teraz gdzie ma klub cześć kibiców i jak ich teraz potraktował.;)


Temat ID: 49423

Niejaki Marcin Rajski pisze na FB "Klub położył laskę na kibiców z karnetami, a karnet to też bilet, tylko na wszystkie mecze. Tłumaczenie, że karnety zostały zakupione wcześniej jest słabe. Bilety też zakupiono wcześniej, a jednak kasę klub zwraca. Nikt nie mówi, że mecz nie odbył się z winy KKS. Może KKS zwróci się do zarządu Stelmetu i coś da się zrobić. Nie chodzi o 25 zł ale o fakt równego traktowania kibiców.…." Panie Marcinie ja nie chodzę na kosza bo mnie on nie interesuje, ale śledzę poczynania Polfamexu bo to ta drużyna jak nic innego sławi Kutno w Polsce. Pański wpis skomentuję słowami słabe to panie Marcinie, to raczej nie wina klubu, i zastanawiam się jak klub mógłby panu (chociaż mecz nie odbył się z winy Kutna) zadość uczynić za brak profesjonalizmu mistrza Polski? I naprawdę nie wiem, a Pański wpis uważam po prostu za chamski


Temat ID: 49423

Ciężko niektórym debilom dogodzić. Kupił karnet w zamian za dobre miejsce i zaoszczędzając stówe a teraz mu oddaj. Napisz do Stelmetu baranie jeden z drugim. Gadaliśmy w dużym gronie że fajnie że klub od razu podjał taka decyzje o ważności tych biletów bo przecież nie oni zawinili. To teraz jakies mendusie narzekają aby ponarzekać. Nie kupujcie karnetu w przyszłym sezonie bo a nuz znowu będzie walkower i będziecie stratni. Śmieszne ludziki.


Temat ID: 49423

Brak konsekwencji. Za bilety zwracamy, za karnety nie. Uzasadnienie, że karnety były zakupione przed sezonem ..., a bilet na mecz to był zakupiony po meczu.


Temat ID: 49423

klub za nic nie zwraca bo nie ma takiego obowiązku, zarząd zrobił tylko ukłon w stronę kibiców na tyle na ile mógł. Karnet obowiązuje na cały sezon, zakupiony przed turniejem o Różę to zaoszczędzone prawie 100 zł. więc właściciele karnetów nie powinni narzekać.


Temat ID: 49423
  • by ~ok
  • 825 dni temu

Niech już karnetowcy nie płaczą. Zapłacili z góry za cały sezon ale za to mają zagwarantowane miejsca na każdym meczu. Coś za coś. Tak działają karnety, jak abonament. Nikt nie zwraca kasy jeśli czegoś nie wykorzystasz


Temat ID: 49423
  • by ~zx
  • 825 dni temu

To nie w porządku że za bilety oddają a tym co mają karnety nie! Skoro zwracają za mecz to powinni wszystkim ci co mają karnet też za ten mecz zapłacili!!!


Temat ID: 49423

W sprawie karnetów jest odpowiedź na oficjalnym Facebooku: "Karnety zostały zakupione wcześniej na cały sezon. Mecz nie odbył się nie z naszego powodu." Więc moje pytanie: czym się różni kibic karnetowy od kibica biletowego? Bo zarówno karnet jak i bilet zostały zakupione po to żeby zobaczyć dany mecz.Jeżeli mecz się nie odbył- niezależnie z jakiego i czyjego powodu - to należałoby potraktować wszystkich jednakowo a nie psiać tak bzdurne tłumaczenia.


Temat ID: 49423

Możesz sobie kawałek karnetu odciąć nożyczkami


Temat ID: 49423

karnetowcy powinni zwrócić się po rekompensatę do Stelmetu, w końcu to oni zawinili.


Temat ID: 49423

A co z tymi co kupili karnety na wszystkie mecze


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*