Vasyl przekroczył barierę wytrzymałości! Zajął 2. miejsce na OCR World Championships!

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy z Michałem Wasielewskim (Vasyl leci do Kanady po mistrzostwo), który po kilkunastu udziałach w biegach przeszkodowych w Polsce i sąsiednich państwach sięga po więcej.

Jak powiedział, tak zrobił. W sobotę Vasyl pojawił się na OCR World Championships w Kanadzie - Mistrzostwach Świata w Biegach Przeszkodowych!

-  I ruszyli... Wszyscy najlepsi całego świata i JA... - Michał napisał w sobotę na swym fanpagu VASYL biega.

W biegu ruszyli wszyscy najlepsi z całego świata - W TYM MICHAŁ! Okazał się on bowiem czołowym zawodnikiem mistrzostw - zajął 2. miejsce w grupie wiekowej 30-34 lata.

- Dziękuję wszystkim za wiarę w moje siły. .. Oglaszam - podbiłem World OCR Championships, byłem 2. w swojej grupie! Aaaaaaaaa nie wierzę! Pojechaliśmy jako 10-osobowa reprezentacja Polski. Jestem dumny, że mogłem tam z Nimi być! - pisze Michał.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


15 komentarzy

Temat ID: 49424
  • by ~don
  • 854 dni temu

Super kijek do selfie :gada2::lol:


Temat ID: 49424

czy piszą o straży pożarnej, miejskiej, policji czy nawet o prywatnych osobach zawsze znajdą się znawcy którym wszystko przeszkadza i wszystko negatywnie komentują :/, to po co takiemu żyć ? ludzie zajmijcie się swoim życiem, a nie tylko przed komputerem bawicie się wackiem i zajmujecie się wszystkim i niczym.....


Temat ID: 49424

Michale, mam nadzieję, że jeśli nawet czytasz te wpisy to masz wy***bane :) ja tam trzymam kciuki za dalsze twoje pomysły i wyczyny... i za twój sukces piłam naleweczkę ;) spełniaj się chłopaku i tyle! A :piwo:


Temat ID: 49424
  • by ~qqq
  • 855 dni temu

a już w przyszłm sezonie Tańca z gwiazdami wasyl tańczy z maserakiem :calus:


Temat ID: 49424
  • by ~ rr
  • 855 dni temu

Jaki kolejny pies? Gimbusiarzu jeden:D


Temat ID: 49424

kolejny pies z 997


Temat ID: 49424
  • by ~ja
  • 856 dni temu

Ha ha ha ... dobrze, że nie barierę dźwięku ...


Temat ID: 49424

Tomek a ty też chyba masz dużo czasu bo też się tutaj udzielasz.Ludzie robią o wiele większe i pożyteczniejsze rzeczy dla innych a nie tylko dla siebie i tak się nie promują. A co ten pan zrobił będą w poprzedniej kadencji radnym z Komitetu Obywatelskiego? No co przez cztery lata zrobił, niech się tym pochwali bo przecież brał kasę , prawda? Może dlatego teraz stać go na własne przyjemności aż w Kanadzie, ale zaraz żeby o tym ogłaszać wszem i wobec to lekka przesada.


Temat ID: 49424

Mam nadzieję, że nie będę miał tej "przyjemności" z Twoich rąk być uratowanym. Biorąc pod uwagę, że masz na prawdę dużo czasu na hejtowanie, wolę nie wiedzieć jak podchodzisz do wykonywanego zawodu.


Temat ID: 49424

tak tak jest taki najlepszy, że szok. teraz świat sie dowiedzial, że mamy Kutnowiaka najlepszego na świecie. Ludzie jakby najlepsi tam pojechali to Vasyl by nawet w 20-tce nie był. Znam Vasyla i szacunek dla niego za to, że robi coś co lubi, ale bez przesady. Pozdro Vasylek i nie gniewaj się :)


Temat ID: 49424

Tomku życie ludzkie ratuje. Może kiedyś i Twoje. Pozdrawiam


Temat ID: 49424

Ciekawe co Ty Moniko robisz prócz jedzenia chipsów i oglądania durnych seriali.. no od czasu do czasu krytykowania fajnych wyczynów!! Brawo Wasyl!!! Zapraszam w Karkonosze zaliczymy jakiś ultramaratonik :)!


Temat ID: 49424

Dajta juz spokój. Temat z d...y. nie ma o czym pisą redakcjo? Kto to jest w ogóle? Nie on jeden biega. Ba- ludzie robią o wiele ciekawsze rzeczy


Temat ID: 49424

Kto to qrwa jest???


Temat ID: 49424

Brawo, tak trzymaj !


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*