Trwają II Powiatowe Targi Pracy

Już po raz drugi przedsiębiorcy z powiatu kutnowskiego mogą zaprezentować swoje firmy na Powiatowych Targach Pracy. Licznie odwiedza je młodzież oraz osoby, które poszukują pracy. Targi te to doskonała okazja do porozmawiania z pracodawcami, poznaniem stanowisk pracy, obecnymi pracownikami i zakresem ich obowiązków.

- Większośc wystawców stanowią firmy z branż: hotelarskiej, gastronomicznej, przetwórstwa spożywczego i piekarnie. Poza tym zaproszone są wszystkie szkoły z powiatu kutnowskiego, ponieważ te targi wpisują się w Ogólnopolski Tydzień Kariery - informuje Anna Rzeźnicka, kierownik Obserwatorium Lokalnego Rynku Pracy w PUP w Kutnie. - Chcielibysmy, aby w jednym miejscu spotkali się pracodawcy, osoby poszukujące pracy, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, ale również uczniowie gimnazjów i aby zapoznali się z ofertą edukacyjną naszych szkół - dodaje. 

Targi potrwają do godziny 14:00. Odwiedzający mogą zapoznać się z ofertami 13 pracodawców i 14 instytucji i szkół zawodowych.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


1 komentarz

Temat ID: 49450

Szukają jeleni do pracy za najniższą krajową , jeszcze się młodzi ludzie do uczciwej pracy przez "takich pracodawców" zrażą :( Ja nie wyobrażam sobie pracować 2 tyś pln


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*