Echa manifestacji - Białobłocki nie daje za wygraną

Mogłoby się wydawać, że o niedawnej manifestacji Obozu Narodowo-Radykalnego w naszym mieście nikt już nie pamięta. Nic bardziej mylnego - jeden z jej przeciwników, Tomasz Białobłocki, nie daje za wygraną i zwraca uwagę na pewne "nieścisłośći", które według niego zaistniały m in. przy organizacji i w trakcie manifestacji.  

Jednym z problemów, który trapi pana Tomasza jest m.in. brak reakcji policji na wygląd uczestników marszu.

- W zgromadzeniu nie mogą uczestniczyć osoby posiadające przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia, a także osoby, których wygląd zewnętrzny uniemożliwia ich identyfikację. Na zdjęciach z manifestacji widać dużo osób z zasłonietymi twarzami i eskortujących ich policjantów. Dlaczego policja nie zareagowała? - pyta w mailu do naszej redakcji, który został równiez wysłany do komandanta KPP w Kutnie i kutnowskiego magistratu. 

- Zgodnie z Ustawą z dnia 24.07.2015 roku  prawa o zgromadzeniach, przepisy nie zabraniają zasłaniania twarzy osobom biorącym udział w manifestacjach. Ponadto podczas zabezpieczania manifestacji nie stwierdzono posiadania przez jej uczestników broni, materiałów wybuchowych lub innych niebezpiecznych narzędzi. 19 marca 2017 roku Policja podczas zabezpieczania zgromadzenia nie stwierdziła również, aby doszło do jakichkolwiek naruszeń porządku i spokoju publicznego w trakcie jej przebiegu - informuje st. asp. Edyta Machnik, p.o. oficera prasowego KPP w Kutnie.

Pan Tomasz zwracał również uwagę na podanie informacji o manifestacji do lokalnych mediów, zanim organizatorzy otrzymali na jej organizację zgodę. Z tym również zgłosił się do magistratu.

- Miasto Kutno nie odpowiada za działania, które podejmowane są przez organizatora zgromadzenia w zakresie zamieszczania reklam manifestacji w lokalnych mediach oraz na portalach społecznościowych - czytamy w piśmie od prezydenta Burzynskiego. 

Czekamy na odpowiedzi ONR-u, magistratu i policji.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


77 komentarzy

Temat ID: 50825

KIEDY ONR ODPOWIE WSZYSCY CZEKAMY.


Temat ID: 50825

[quote=~o co kaman][quote=~centrum]Nie rozumiem dlaczego lewacy boją się ONRu?[/quote] Po pierwsze, kogo masz na myśli pisząc "lewacy"? Jeśli to określisz, być może udzielę odpowiedzi na Twoje pytanie. Po drugie, na ostatniej manifestacji kutnowski ONR wybitnie pokazał, kto tu się boi, ponieważ – najwyraźniej z tego strachu – fatygował swoich kolegów aż z Łodzi i Piątku. Wiadomo, w kupie raźniej. Kogo tak bardzo bali się kutnowscy narodowi chłopcy? To już ich musisz zapytać.[/quote] ONR SIĘ OBS-RAŁ OBECNOŚCI BIAŁOBŁOCKIEGO :D Zostały postawione na nogi liczne brygady i oddziały - Piątek, Łódź, Łowicz, naprawdę się wystraszyliście :D


Temat ID: 50825

[quote=~Fred]Czyżby nowy "gwiazdor" nam się objawił - Białobłocki. Wcześniej "gwiazdą" był jegomość, który zwał się lub go zwano "wilkiem", a zasłynął z nielojalności wobec ludzi, którzy dali szansę mu zaistnieć oraz z bezpodstawnych oskarżeń innych ludzi, w swoim skandaliźmie osiągnął dno, a słuch o nim zaginął. Oby nowy "gwiazdor" nie podążył tą samą drogą.[/quote] Ten nowy gwiazdor jako jedyny w tym mieście potrafił powiedzieć głośno NIE akcjom ksenofobicznym, faszystowskim i antynarodowościowym. Gdzie są radni? Gdzie urzędnicy? Prezydent? Oni tylko odbijają piłeczkę. Ten gwiazdor napisał oficjalnie że nie ma zamiaru startować w żadnych wyborach ale nie ma przyzwolenia mieszkańców Kutna na faszyzm, rok 1939 już był i nie może wrócić. Dał ostro popalić całemu ONR i za to szacun że się tego bydła nie boi, trzeba mieć odwagę i honor aby samemu stanąć przeciw wielu.


Temat ID: 50825

Czyżby nowy "gwiazdor" nam się objawił - Białobłocki. Wcześniej "gwiazdą" był jegomość, który zwał się lub go zwano "wilkiem", a zasłynął z nielojalności wobec ludzi, którzy dali szansę mu zaistnieć oraz z bezpodstawnych oskarżeń innych ludzi, w swoim skandaliźmie osiągnął dno, a słuch o nim zaginął. Oby nowy "gwiazdor" nie podążył tą samą drogą.


Temat ID: 50825

[quote=~dhhh][quote=~lubię czytać][quote=~Marysia]historia to glupota . po co sie zajmowac tym co bylo kiedys ?? wykucie sie kilkunastu dat na pamiec i co to da ??? szkoda czasu na taka glupote . lepiej sie zajac przyszloscia[/quote] Widzisz, dzięki Historii poznajemy m.in. człowieka i jego naturę. Dzięki niej możemy budować lepszą przyszłość, unikając błędów przeszłości.[/quote] ORGANIZOWANIE FASZYSTOWSKICH AKCJI TO UNIKANIE BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI?! [/quote] Nie, nie zrozumiałeś, albo ja wypowiedziałem się nieprecyzyjnie (jeśli tak, to przepraszam) Znajomość historii pozwala nam właśnie poznać takie choroby ludzkich umysłów jak faszyzm i będący jego składową nacjonalizm. To dzięki znajomości historii normalnie myślący ludzie mogą dziś zaprotestować przeciwko marszom faszystów.


Temat ID: 50825

jaki kraj taki bohater...


Temat ID: 50825

Brudnymi i zawszonym psami byli żołnierze wyklęci.


Temat ID: 50825

[quote=~Marysia]i skad wiesz czy nikogo nie zabil i nie zgwalcil co byles tam razem z nim moze ??[/quote] Może czyta książki zamiast słuchać debili?


Temat ID: 50825

i skad wiesz czy nikogo nie zabil i nie zgwalcil co byles tam razem z nim moze ??


Temat ID: 50825

ten brudnera stefcio to zwykly ludobojca to dzieki niemu wlasnie byla rzez Wołynska . to ten brudny pies to wszystko zorganizowal . i to jest bohater ??? czego ?? kogo ?? . moze lepiej ty sie doczytaj . a jescze jego pomnik stoi na ukrainie .....


Temat ID: 50825

Marysia to ta blondi z marszu faszystów? :)


Temat ID: 50825

[quote=~lubię czytać][quote=~Marysia]historia to glupota . po co sie zajmowac tym co bylo kiedys ?? wykucie sie kilkunastu dat na pamiec i co to da ??? szkoda czasu na taka glupote . lepiej sie zajac przyszloscia[/quote] Widzisz, dzięki Historii poznajemy m.in. człowieka i jego naturę. Dzięki niej możemy budować lepszą przyszłość, unikając błędów przeszłości.[/quote] ORGANIZOWANIE FASZYSTOWSKICH AKCJI TO UNIKANIE BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI?! PRECZ Z ONR, ZDELEGALIZOWAĆ !!!


Temat ID: 50825

Uściślijmy drogie dzieci z onr - bandera był jednym z inicjatorów rzezi na Wołyniu ale uwaga turaj Was zaskoczę on nikogo nie zabił i nie zgwałcił, robiła to upa tak samo jak potem nasi zbrodniarze zwani żołnierzami wyklętymi. Do książek dzieci :)


Temat ID: 50825

[quote=~Marysia ]nie bo nie ja zaczolem ta glupia sprawe . tzreba bylo isc pod ratusz jak byl marsz onr i tam swoje sprzeciwy wyglaszac bo za monitorka w domciu to kazdy potrafi cwaniakowac[/quote] A dlaczego "tam", a nie tutaj? Czy internet nie służy m.in. do wyrażania własnej opinii? Co to ma wspólnego z "cwaniakowaniem"?


Temat ID: 50825

nie bo nie ja zaczolem ta glupia sprawe . tzreba bylo isc pod ratusz jak byl marsz onr i tam swoje sprzeciwy wyglaszac bo za monitorka w domciu to kazdy potrafi cwaniakowac


Temat ID: 50825

[quote=~Marysia ]poznaje sie idiotow co umieja szczekac tylko za monitora[/quote] Czyli siebie już znasz.


Temat ID: 50825

poznaje sie idiotow co umieja szczekac tylko za monitora


Temat ID: 50825

[quote=~Marysia]jakos tego nie widac :D jakiego czlowieka sie poznaje pzrez historie jaka nature???:D kogo ?? kogos kto zyl 100 lat temu ??? [/quote] Na przykład Ciebie się poznaje. Twoje posty są już historią. Na ich podstawie wiele osób zapewne uzna, że nie warto z tobą dyskutować. Dzięki temu ich przyszłość będzie mniej irytująca.


Temat ID: 50825

jakos tego nie widac :D jakiego czlowieka sie poznaje pzrez historie jaka nature???:D kogo ?? kogos kto zyl 100 lat temu ??? wow ale mi nauka ....


Temat ID: 50825

jak niejaki stefci bundera to bohater ??? zwykly ludobojca i nic wiecej gwalciciel dziecibojca


Temat ID: 50825

[quote=~Marysia]historia to glupota . po co sie zajmowac tym co bylo kiedys ?? wykucie sie kilkunastu dat na pamiec i co to da ??? szkoda czasu na taka glupote . lepiej sie zajac przyszloscia[/quote] Widzisz, dzięki Historii poznajemy m.in. człowieka i jego naturę. Dzięki niej możemy budować lepszą przyszłość, unikając błędów przeszłości.


Temat ID: 50825

historia to glupota . po co sie zajmowac tym co bylo kiedys ?? wykucie sie kilkunastu dat na pamiec i co to da ??? szkoda czasu na taka glupote . lepiej sie zajac przyszloscia


Temat ID: 50825

[quote=~Wajsenszlam]Tyle szumu o marsz Narodowców. Nie podoba się, to nie trzeba oglądać.[/quote] W latach 30. w Niemczech też tak wielu mówiło...


Temat ID: 50825

TOMASZ BIŁOBŁOCKI RULEZ!!!!


Temat ID: 50825

BRAWO TOMASZ!


Temat ID: 50825

Tyle szumu o marsz Narodowców. Nie podoba się, to nie trzeba oglądać.


Temat ID: 50825

[quote=~sarkastycznaa]Znam go od około 2006 z treningów, wtedy pracował w ABW, potem się ożenił i odszedł, zrobił doktorat, startował w wyborach, trenuje taekwondo, udziela się w Kutnie w akcjach społecznych typu anty dopalacze, ferie z komputerem dla dzieci, maraton kiedyś robił jakiś w lasach, darmowa samoobrona dla kobiet kilka razy ale to w gostyninie, taki społecznik, nie lubi onru chyba :)[/quote] Nikt normalny nie lubi onr-u.


Temat ID: 50825

:D


Temat ID: 50825

Znam go od około 2006 z treningów, wtedy pracował w ABW, potem się ożenił i odszedł, zrobił doktorat, startował w wyborach, trenuje taekwondo, udziela się w Kutnie w akcjach społecznych typu anty dopalacze, ferie z komputerem dla dzieci, maraton kiedyś robił jakiś w lasach, darmowa samoobrona dla kobiet kilka razy ale to w gostyninie, taki społecznik, nie lubi onru chyba :)


Temat ID: 50825

[quote=~icek]A kto to ten Białobłocki? Kim on jest?[/quote] GOOGLE UMIEM ROBIĆ?


Temat ID: 50825

[quote=~Antoś]Bardzo dobrze Panie Białobłocki! Zdelegalizować ONR? I jeszcze jedno, krzyczeli na marszu "sierpem i młotem w czerwoną hołotę", czy to nie jest nawoływanie i zachęcanie do zbrodni?[/quote] Dawno się tak nie uśmiałem, nie możliwe, żebyś nie zrozumiał tego hasła. Jednak to prawda, że nie matura, lecz chęć szczera robiła z czerwonych oficera.


Temat ID: 50825

A kto to ten Białobłocki? Kim on jest?


Temat ID: 50825

[quote=~o co kaman][quote=~centrum]Nie rozumiem dlaczego lewacy boją się ONRu?[/quote] Po pierwsze, kogo masz na myśli pisząc "lewacy"? Jeśli to określisz, być może udzielę odpowiedzi na Twoje pytanie. Po drugie, na ostatniej manifestacji kutnowski ONR wybitnie pokazał, kto tu się boi, ponieważ – najwyraźniej z tego strachu – fatygował swoich kolegów aż z Łodzi i Piątku. Wiadomo, w kupie raźniej. Kogo tak bardzo bali się kutnowscy narodowi chłopcy? To już ich musisz zapytać.[/quote] Jak to kogo? Białoblockiego.


Temat ID: 50825

[quote=~centrum]Nie rozumiem dlaczego lewacy boją się ONRu?[/quote] Po pierwsze, kogo masz na myśli pisząc "lewacy"? Jeśli to określisz, być może udzielę odpowiedzi na Twoje pytanie. Po drugie, na ostatniej manifestacji kutnowski ONR wybitnie pokazał, kto tu się boi, ponieważ – najwyraźniej z tego strachu – fatygował swoich kolegów aż z Łodzi i Piątku. Wiadomo, w kupie raźniej. Kogo tak bardzo bali się kutnowscy narodowi chłopcy? To już ich musisz zapytać.


Temat ID: 50825

Nie rozumiem dlaczego lewacy boją się ONRu?


Temat ID: 50825

[quote=~niszcz faszyzm]I znow dzieciaki z kci promuja swoje onrowskie poglady. Az mi wstyd, ze pisze w tym watku ale to promowanie faszystow przez kci jest chore. W konkurencji o tych burakach cisza. I slusznie.[/quote] Z łaski swojej, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Dzięki. Pozdrawiam.


Temat ID: 50825

I znow dzieciaki z kci promuja swoje onrowskie poglady. Az mi wstyd, ze pisze w tym watku ale to promowanie faszystow przez kci jest chore. W konkurencji o tych burakach cisza. I slusznie.


Temat ID: 50825

[quote=~onrbandascier]Coś mi się wydaje że ONR ma opiekuna wysoko postawionego w tym mieście.[/quote] Rzymski poseł? To że bałwan to wuadomo, ale jeszcze ONR? Zero!!!


Temat ID: 50825

SAM ZAŚ PREZYDENT NIE POWINIEN WYDAĆ ZGODY ZA SAMO REKLAMOWANIE SIĘ BEZ UPRZEDNIEGO ZŁOŻENIA WNIOSKU. CZY W KUTNIE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI?! MANIFESTACJĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ I OTRZYMAĆ ZGODĘ, NIE MOŻNA REKLAMOWAĆ SIĘ PRZED WYSTĄPIENIEM JESZCZE O TAKĄ ZGODĘ. COŚ TUTAJ NIE GRA, W TAKIM RAZIE PO CO WGL WYSTĘPOWANIE O TAKĄ ZGODĘ? WEDŁUG TEGO CO PISZE PANI POLICJANTKA TO TERAZ W KUTNIE KAŻDY MOŻE REKLAMOWAĆ DOWOLNĄ MANIFESTACJĘ, POTEM WYSTĄPIĆ O ZGODĘ KTÓRA NIE MOŻE ZOSTAĆ ODRZUCONA, DZIKI ZACHÓD?


Temat ID: 50825

JAK POLICJA BY ZIDENTYFIKOWAŁA TYCH ZAMASKOWANYCH JEŚLI BY DOSZŁO DO PRZEPYCHANEK, BÓJEK ITD?


Temat ID: 50825

[quote=~Tomasz] - Odrzucają demokrację ponieważ jest to wola większości, a większość ulega niskim pobudką i populistycznym hasłom. [/quote] Po pierwsze, "pobudkom", a nie "pobudką". To często spotykana rzecz u polskich nacjonalistów – nieznajomość poprawnej polszczyzny, ale spoko. Po drugie, większości zawsze będzie trudniej ulec "niskim pobudkom i populistycznym hasłom", niż jednostce (lub wąskiej grupie) dzierżącej władzę absolutną, ulec zaślepieniu przez tę władzę i w konsekwencji całkowitemu oderwaniu od rzeczywistości. Nie istnieje obecnie lepszy system polityczny niż demokracja. Choć, faktyczne, nie jest ona pozbawiona wad. [quote=~Tomasz] - Jest wiele definicji nacjonalizmu, oni kierują się nacjonalizmem-chrześcijańskim.[/quote] Widać, że chrześcijaństwo znasz tylko z nazwy. Określenie "nacjonalizm-chrześcijański" to jakieś bluźnierstwo. Chrześcijaństwo jest w swej istocie internacjonalistyczne, nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem. Filozoficznie rzecz ujmując, jedyne twór quasipaństwowy, który ma rzeczywiste znaczenie w chrześcijaństwie, to Królestwo Niebieskie, ale nawet ono stoi ponad wszystkimi ziemskimi narodami i państwami (te, z punktu widzenia chrześcijaństwa, nie mają większego znaczenia). [quote=~Tomasz] ONR przed wojną to nie NSDAP i chora nienawiść do żydów. Pobudki były inne przede wszystkim kulturalne, ekonomiczne i polityczne. Żydzi nie asymilowali się, zachowywali odrębność, często nie znali języka i nie poczuwali się do głębszych związków z Polską. Przed wojną dorabiali się oni na Polakach w nieuczciwy sposób. Środowiska komunistyczne bardzo często były opanowane przez osoby pochodzenia żydowskiego. [/quote] Byli Żydzi, którzy się nie asymilowali, byli tacy, którzy asymilowali się chętnie i całkowicie. ONR prześladował przede wszystkim tych drugich, ponieważ ci po prostu dobrze sobie w życiu radzili. Na tej samej zasadzie niektórzy Żydzi cwaniakowali w interesach z Polakami (tak jakby Polacy tego nie robili w stosunku do innych Polaków...), ale inni Żydzi im pomagali charytatywnie lub wspierali polską kulturę. Prawda, że sporo Żydów uczestniczyło w ruchu komunistycznym (a Twoim zdaniem Polacy nie?), ale równie dużo Żydów przejawiało lojalność wobec państwa polskiego oraz wykazywało postawy patriotyczne. ONR wrzucał ich wszystkich do jednego worka. Napisałeś wcześniej o "niskich pobudkach i populistycznych hasłach" - ONR tymi własnie posługiwał się motywując swoje agresywne zachowania wobec Żydów, obywateli RP. [quote=~Tomasz] Uważam, że rozwój intelektualny powinien iść w parze z rozwojem fizycznym.[/quote] Rozwój fizyczny, a stylizowanie się na młodzieżowe bojówki ala hitlerjugend to dwie różne rzeczy.


Temat ID: 50825

[quote=~Trollson]Najpierw się donosi na policję, a potem się staje naprzeciw funkcjonariuszom i donosi na nich, że nie dopilnowali i nie wykonali dobrze swej pracy xD. Ciekawe podejście...[/quote] A wytłumacz mi, jaka w tym jest sprzeczność?


Temat ID: 50825

[quote=~ciekawy][quote=~Tomasz][quote=~Tomasz Białobłocki]Uprzedzając fakty - nie mam zamiaru startować w żadnych wyborach, nie staram się o przyszłych wyborców - nie podoba mi się faszystowska akcja ONR, mam pełne prawo wyrazić swoją opinie w tej kwestii jak i zadać pytania: 1. Dlaczego manifestacja reklamowana była na kilka dni przed nie tylko otrzymaniem zgody a nawet złożeniem wniosku. Dokument ten wpłynął w dniu 13.03. 2. Dlaczego manifestanci są zamaskowani i to w obecności policji? Pozdrawiam.[/quote] Proszę podać kilka argumentów dlaczego uwaza pan ONR za orgsnizacje faszystowską?[/quote] Pan Tomasz, jeśli będzie chciał to coś doda od siebie, a tymczasem proszę kilka argumentów ode mnie: - odrzucenie demokracji liberalnej - nacjonalizm - kult własnego narodu, stawiający ów naród jako nadrzędny wobec interesu jednostki (indywidualność, różnorodność jednostek postrzegana jest jako dewiacja) - tworzenie wyimaginowanych wrogów narodu spośród mniejszości narodowych i etnicznych oraz osób, które definiują inaczej interes narodowy, mają inne poglądy. Szczególnym przejawem tego był przedwojenny onr-owski antysemityzm. Cytat z programu Obozu Narodowo-Radykalnego z 1934, do którego schedy odwołuje się przecież współczesny ONR: "Żyd nie może być obywatelem Państwa Polskiego i póki jeszcze ziemie polskie zamieszkuje - powinien być traktowany jedynie jako przynależny do państwa.". Organizacje takie jak ONR zawsze budują swoją ideologię i siłę w opozycji do wroga. Bez wroga po prostu by ich nie było. - fascynacja siłą fizyczną, militaryzmem i hierarchią wojskową[/quote] - Odrzucają demokrację ponieważ jest to wola większości, a większość ulega niskim pobudką i populistycznym hasłom. - Jest wiele definicji nacjonalizmu, oni kierują się nacjonalizmem-chrześcijańskim. - ONR przed wojną to nie NSDAP i chora nienawiść do żydów. Pobudki były inne przede wszystkim kulturalne, ekonomiczne i polityczne. Żydzi nie asymilowali się, zachowywali odrębność, często nie znali języka i nie poczuwali się do głębszych związków z Polską. Przed wojną dorabiali się oni na Polakach w nieuczciwy sposób. Środowiska komunistyczne bardzo często były opanowane przez osoby pochodzenia żydowskiego. - Uważam, że rozwój intelektualny powinien iść w parze z rozwojem fizycznym.


Temat ID: 50825

Coś mi się wydaje że ONR ma opiekuna wysoko postawionego w tym mieście.


Temat ID: 50825

Bardzo dobrze Panie Białobłocki! Zdelegalizować ONR? I jeszcze jedno, krzyczeli na marszu "sierpem i młotem w czerwoną hołotę", czy to nie jest nawoływanie i zachęcanie do zbrodni?


Temat ID: 50825

BTW, moglibyście napisać kim jest Białobłocki. Nie każdy mieszkaniec zna każdego z nazwiska. A tu news jakby był prezydentem czy kimś.


Temat ID: 50825

Najpierw się donosi na policję, a potem się staje naprzeciw funkcjonariuszom i donosi na nich, że nie dopilnowali i nie wykonali dobrze swej pracy xD. Ciekawe podejście...


Temat ID: 50825
  • by ~oki
  • 390 dni temu

Bzdury. Ludzie nudza sie.


Temat ID: 50825

[quote=~AliG]Żona ukrainka dlatego sie tak spina gościu. W innym przypadku sam by gonił to ukraińskie bydło które panoszy sie wszędzie i obniża średnią płace w regionie.[/quote] jakie ukrainskie bydlo? kto sie spina/ pracowales z nimi, to sa ludzie wyksztalceni, a jacy polacy wyjezdzali za granice za granie i pracowali? wiem bo to przezylem.


Temat ID: 50825

[quote=~kutnianin]Pan jako przedstawiciel nowoczesnej, co pan zrobił dla Kutna. Nie popieram ONR, ale oni potrafią wskazać ludziom problem. Jakoś nie słyszałem pana protestów jak się działa krzywda ludziom np. w Pini. Dlaczego nie stanął pan w obronie Ukraińców, którzy za marne grosze pracowali po 12 godz. Czy wszyscy pracodawcy są tacy uczciwi, płacą godnie ludziom. Co z aferami mieszkaniowymi w mieście i MKS. Dlaczego pan tym nie mówił.[/quote] zobacz co sie dzieje na strefie ws. zatrudniania pracownikow, /trzeba mniec znajomosci, zeby sie dostac/kto sie dostaje do pracy, a za granica jak pracuja polacy? wiekszosc tez za marne euro, agencje pracy zarabiaja na pracownikach.


Temat ID: 50825

[quote=~Ceta]W Nowośmiesznej sami pajace i idioci. Na czele kilka bab o mentalności przekupek z bazaru.[/quote] Słabiutka agitka, ale próbuj dalej :)


Temat ID: 50825

W Nowośmiesznej sami pajace i idioci. Na czele kilka bab o mentalności przekupek z bazaru.


Temat ID: 50825

Nie popieram nowośmiesznej


Temat ID: 50825

popieram Nowoczesną, nie popieram ONR


Temat ID: 50825

[quote=~AliG]Żona ukrainka dlatego sie tak spina gościu. W innym przypadku sam by gonił to ukraińskie bydło które panoszy sie wszędzie i obniża średnią płace w regionie.[/quote] Żona Pana Tomasz ma obywatelstwo polskie :) Mało to kulturalne mieszać w to rodzinę.


Temat ID: 50825
  • by ~qwa
  • 390 dni temu

[quote=~Kris]Trzeba przywrócić legitymację Volksdojcza. [/quote] Przecież ty już taką masz. Po co ci kolejna?


Temat ID: 50825

Trzeba przywrócić legitymację Volksdojcza. Parę osób z tego forum na nią zasługuje. Co do ONR to w wielu sprawach ich popieram.


Temat ID: 50825

[quote=~AliG]Żona ukrainka dlatego sie tak spina gościu. W innym przypadku sam by gonił to ukraińskie bydło które panoszy sie wszędzie i obniża średnią płace w regionie.[/quote] Gdyby nie to, że bydło jest inteligentniejsze od ciebie, mógłbym rzec, że sam reprezentujesz bydło. Ale przez wzgląd na to co napisałem wcześniej, powstrzymam się.


Temat ID: 50825

[quote=~Tomasz][quote=~Tomasz Białobłocki]Uprzedzając fakty - nie mam zamiaru startować w żadnych wyborach, nie staram się o przyszłych wyborców - nie podoba mi się faszystowska akcja ONR, mam pełne prawo wyrazić swoją opinie w tej kwestii jak i zadać pytania: 1. Dlaczego manifestacja reklamowana była na kilka dni przed nie tylko otrzymaniem zgody a nawet złożeniem wniosku. Dokument ten wpłynął w dniu 13.03. 2. Dlaczego manifestanci są zamaskowani i to w obecności policji? Pozdrawiam.[/quote] Proszę podać kilka argumentów dlaczego uwaza pan ONR za orgsnizacje faszystowską?[/quote] Pan Tomasz, jeśli będzie chciał to coś doda od siebie, a tymczasem proszę kilka argumentów ode mnie: - odrzucenie demokracji liberalnej - nacjonalizm - kult własnego narodu, stawiający ów naród jako nadrzędny wobec interesu jednostki (indywidualność, różnorodność jednostek postrzegana jest jako dewiacja) - tworzenie wyimaginowanych wrogów narodu spośród mniejszości narodowych i etnicznych oraz osób, które definiują inaczej interes narodowy, mają inne poglądy. Szczególnym przejawem tego był przedwojenny onr-owski antysemityzm. Cytat z programu Obozu Narodowo-Radykalnego z 1934, do którego schedy odwołuje się przecież współczesny ONR: "Żyd nie może być obywatelem Państwa Polskiego i póki jeszcze ziemie polskie zamieszkuje - powinien być traktowany jedynie jako przynależny do państwa.". Organizacje takie jak ONR zawsze budują swoją ideologię i siłę w opozycji do wroga. Bez wroga po prostu by ich nie było. - fascynacja siłą fizyczną, militaryzmem i hierarchią wojskową


Temat ID: 50825

Żona ukrainka dlatego sie tak spina gościu. W innym przypadku sam by gonił to ukraińskie bydło które panoszy sie wszędzie i obniża średnią płace w regionie.


Temat ID: 50825
  • by ~gv
  • 390 dni temu

"J-23 znowu nadaje"


Temat ID: 50825

[quote=~Tomasz Białobłocki]Uprzedzając fakty - nie mam zamiaru startować w żadnych wyborach, nie staram się o przyszłych wyborców - nie podoba mi się faszystowska akcja ONR, mam pełne prawo wyrazić swoją opinie w tej kwestii jak i zadać pytania: 1. Dlaczego manifestacja reklamowana była na kilka dni przed nie tylko otrzymaniem zgody a nawet złożeniem wniosku. Dokument ten wpłynął w dniu 13.03. 2. Dlaczego manifestanci są zamaskowani i to w obecności policji? Pozdrawiam.[/quote] Proszę podać kilka argumentów dlaczego uwaza pan ONR za orgsnizacje faszystowską?


Temat ID: 50825

a ja pisałem, że ini mieli pryszczate ryje i dlatego szaliki na gębach mieli :) :odbijacz: policji się nie czepiać, nie kazali odsłonić im mord aby uniknąć powodu do oberwania od nich :odbijacz:


Temat ID: 50825

[quote=~kutnianin]Pan jako przedstawiciel nowoczesnej, co pan zrobił dla Kutna. Nie popieram ONR, ale oni potrafią wskazać ludziom problem. Jakoś nie słyszałem pana protestów jak się działa krzywda ludziom np. w Pini. Dlaczego nie stanął pan w obronie Ukraińców, którzy za marne grosze pracowali po 12 godz. Czy wszyscy pracodawcy są tacy uczciwi, płacą godnie ludziom. Co z aferami mieszkaniowymi w mieście i MKS. Dlaczego pan tym nie mówił.[/quote] A gdzie jest napisane, że pan Tomasz jest przedstawicielem Nowoczesnej? Startował z jej list w wyborach parlamentarnych, to fakt nie do podważenia. Ale nigdzie nie zauważyłem informacji, aby w chwili obecnej w jakikolwiek sposób reprezentował Nowoczesną. ~kutnianin, czy mógłbyś sprecyzować skąd czerpiesz takie informacje (a właściwie dezinformacje).


Temat ID: 50825

Pan jako przedstawiciel nowoczesnej, co pan zrobił dla Kutna. Nie popieram ONR, ale oni potrafią wskazać ludziom problem. Jakoś nie słyszałem pana protestów jak się działa krzywda ludziom np. w Pini. Dlaczego nie stanął pan w obronie Ukraińców, którzy za marne grosze pracowali po 12 godz. Czy wszyscy pracodawcy są tacy uczciwi, płacą godnie ludziom. Co z aferami mieszkaniowymi w mieście i MKS. Dlaczego pan tym nie mówił.


Temat ID: 50825

Uprzedzając fakty - nie mam zamiaru startować w żadnych wyborach, nie staram się o przyszłych wyborców - nie podoba mi się faszystowska akcja ONR, mam pełne prawo wyrazić swoją opinie w tej kwestii jak i zadać pytania: 1. Dlaczego manifestacja reklamowana była na kilka dni przed nie tylko otrzymaniem zgody a nawet złożeniem wniosku. Dokument ten wpłynął w dniu 13.03. 2. Dlaczego manifestanci są zamaskowani i to w obecności policji? Pozdrawiam.


Temat ID: 50825

Między innymi, redakcjo, proszę o wskazanie innych zarzutów tego pana. Sądzę, że inni ludzie też są ciekawi.


Temat ID: 50825

Brawo Tomek, szacun za odwagę i determinację! W Polsce nie ma miejsca dla faszystów.


Temat ID: 50825

Panie Tomaszu, trzeba z głową do psychiatry!!!!


Temat ID: 50825

Serio koleś nie ma co robić? a żeby było o nim głośno to wymyśla jakieś bezsensowne tematy i za pośrednictwem portali robi rozgłoś.... Czy już w Kutnie nie ma ważniejszych tematów?


Temat ID: 50825

Jeśli Urząd Miasta wydaje zgodę na manifestację która reklamowana była na kilka dni przed otrzymaniem tej właśnie zgody to sorry ale coś tu jest nie tak :)


Temat ID: 50825

Mało tego, uczestnicy mieli krzyże celtyckie na elementach ubioru


Temat ID: 50825

[quote=~Jan]Białobłocki niech nie zapomina że nie mieszka na bezludnej wyspie i że w Kutnie mieszkają też ludzie którzy nie podzielają jego poglądów. Ci ludzie mają w pewnym miejscu problemy które trapią ''pana''Tomasza.[/quote] To po co odpisujesz?


Temat ID: 50825

I po co te zwierzęta wychodzą z lasu ? Ta organizacja debili powinna być rozwiązana .


Temat ID: 50825
  • by ~e
  • 390 dni temu

chyba sobie już kampanie wyborczą robi


Temat ID: 50825

przyjął chyba na głowę o jeden cios za dużo:)


Temat ID: 50825
  • by ~Jan
  • 390 dni temu

Białobłocki niech nie zapomina że nie mieszka na bezludnej wyspie i że w Kutnie mieszkają też ludzie którzy nie podzielają jego poglądów. Ci ludzie mają w pewnym miejscu problemy które trapią ''pana''Tomasza.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*