Wypadek na Teatralnej. Ranna rowerzystka

Do niebezpiecznego wypadku doszło o godzinie 16. na ulicy Teatralnej, gdzie rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy.

- 45-letni mężczyzna, kierowca forda mondeo, mieszkaniec powiatu kutnowskiego, wykonywał manerw cofania i nie ustąpił pierwszeństywa przejeżdżającej rowerzystce. Kobieta doznała obrażeń ciała, m.in. złamania ręki, które zatrzymają ją w szpitalu powyżej 7 dni - informuje st. asp. Edyta Machnik, p. o. oficera prasowego KPP w Kutnie. 

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Wobec kierowcy forda zostanie przeprowadzone postępowanie karne.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


6 komentarzy

Temat ID: 50927
  • by ~112
  • 684 dni temu

droga "A" Kutnowski szpital to umieralnia! wręcz brak fachowców DOBRYCH! Pani jest pod prywatną opieką! a pan kierowca słono zapłaci. dziekuje!:gada2:


Temat ID: 50927
  • by ~A
  • 684 dni temu

Droga redakcjo bardzo proszę o podawanie rzetelnych informacji, ponieważ poszkodowana Pani nie została nawet na 1 dzień w szpitalu.


Temat ID: 50927

[quote=~irena]W sprawie wypadku proszę rodzinę Potrąconej Pani o kontakt na email: irena.f Czy portal nie powinien automatycznie usuwać tego typu wpisów?????????


Temat ID: 50927

W sprawie wypadku proszę rodzinę Potrąconej Pani o kontakt na email: irena.f81@op.pl


Temat ID: 50927

Poruszanie się po kutnowskich drogach przy tym ruchu wcale nie jest proste. Kierowcy samochodów nie są bez winy i często zachowują się na drodze jak idioci, ale niektórzy rowerzyści to już zupełnie oddzielna kategoria kretynizmu. Szczególnie różne starsze Panie i Panowie, którzy uważają, że na jazdę samochodem już maja za słaby wzrok i refleks, ale za to na rower nie. I jeżdżą nagle całą szerokością pasa - bo na brzegu leży np. papier. Pod prąd ulicą jednokierunkową bo krócej do miasta albo do kościoła (np. na Sobieskiego codzienność) Przejeżdżają rowerem po pasach dla pieszych bo chcą skręcić, albo zawrócić. Nie sygnalizują skrętu bo z bagażnika spadnie graczka jak jadą na działkę. Zsiadają i wsiadają na rower bezpośrednio na jezdni z lewej strony nie patrząc do tyły czy coś jedzie bo wygodniej. O przejeżdżaniu przez szerokie aleje i skrzyżowania na żółtym świetle, bo samochód też przejechał i zdążył nie wspominając. Do tego teraz ciepło już będzie więc dojdzie młodzież na ścigaczach bez wyobraźni i jak co roku będzie KCI miało o czym pisać.


Temat ID: 50927

Współczuje kierowcy wiem jaką będzie miał traumę... Ale rowerzystce szybkiego powrotu do zdrowia.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*