Zderzenie czołowe w Woźniakowie. Ranne dzieci

Do niebezpiecznego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło tuż przed godziną 18 na drodze relacji Woźniaków-Wroczyny. 64-letni kierowca opla zamierzał wjechać do swojej posesji, lecz nie ustąpił pierszeństwa jadącej z naprzeciwka kobiecie, w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego pojazdów.

W wypadku ucierpiało dwoje dzieci, jadących z kobietą fordem - 11 i 12-letnie, które zostały przetransportowane do łódzkiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy byli trzeźwi.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


8 komentarzy

Temat ID: 50933
  • by ~:-(
  • 682 dni temu

Ja bylam kierowca forda nie piszcie głupot i nie życzę Wam tego stresu :niewiem:


Temat ID: 50933
  • by ~kk
  • 684 dni temu

"Pińcet" plus, kibel wymienili. [quote=~,,,,]Dowcipy o lejcach niewskazane. Jeden z prowadzących skręcał na posesję i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka.[/quote] Lejce mu się wyślizgnęły?


Temat ID: 50933

Dowcipy o lejcach niewskazane. Jeden z prowadzących skręcał na posesję i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka.


Temat ID: 50933

Ale tragedia takich stłuczek są setki dziennie widać kci nie widziało nigdy prawdziwego wypadku. Skąd oni biorą tych redaktorów Hahahaha chyba tylko ze wsi gdzie ojciec z matka opowiadał że gdy ciągnik wjechał w przyczepe lub pijany Janek wjechał do rowu rowerem na 28" traktowali to jako wypadek :)


Temat ID: 50933
  • by jej
  • 684 dni temu

[quote=~sia16ka ]Droga boczna od drogi krajowej? No proszę! Wystarczy się dowiedzieć i napisać że jest to droga powiatowa nr 2168E Kutno-Ogrdzona. Ewentualne redakcjo kochana piszę się na drodze relacji Woźniakòw-Wroczyny.[/quote] Dziękuję za pomoc ;)


Temat ID: 50933

Droga boczna od drogi krajowej? No proszę! Wystarczy się dowiedzieć i napisać że jest to droga powiatowa nr 2168E Kutno-Ogrdzona. Ewentualne redakcjo kochana piszę się na drodze relacji Woźniakòw-Wroczyny.


Temat ID: 50933

Matko Boska Kto był winny ?!


Temat ID: 50933

Lejce nie kierownik w łapy!!!


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*