[PEŁNY PROGRAM] Wielkie odliczanie do Kutnowskiej Majówki!

Kutnowską Majówkę rozpoczynamy w tym roku już 29 kwietnia. Na początek prawdziwa gratka dla smakoszy  -  zlokalizowany na Placu Piłsudskiego Rynek Smaków, podczas którego  będzie można spróbować między innymi dań kuchni meksykańskiej i azjatyckiej. Nie zabraknie hamburgerów, frytek belgijskich i swojskiej kiełbasy. Wszystkie rarytasy serwowane będą przez Food Tracki czyli „gastronomię na kółkach”.

29 kwietnia odbędzie się także towarzyszący Majówce III Kutnowski Piknik Naukowy pod hasłem ,,Kosmos dla małych i dużych", w trakcie którego będzie można pogłębić swoją wiedzę z chemii, fizyki czy robotyki.
Tradycyjnie już Kutnowskiej Majówce towarzyszyć będzie Lunapark.

Wszystkich głodnych wrażeń i dobrej zabawy zapraszamy w dniach 29.04 – 03.05  na tereny rekreacyjne nad Ochnią. W tych samych dniach na ulicy Królewskiej, jak zwykle, pojawi się Jarmark Majowy bogaty w różnorodne regionalne przysmaki oraz oryginalne i niepowtarzalne wyroby rękodzielnicze.

1-ego maja po raz szósty zapraszamy do wspólnego świętowania Majówki ze Stanisławem Bareją w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca oraz  wyjątkowo również w Kutnowskim Domu Kultury, który z okazji swojego jubileuszu przygotował specjalne atrakcje dla mieszkańców miasta.

Z okazji 45 – lecia KDK zaprasza na wystawę, którą będzie można zobaczyć od 1 maja. Po raz pierwszy będzie można zwiedzić z przewodnikiem budynek KDK i jego zakamarki. Dla odwiedzających przygotowaliśmy retro niespodzianki! Z kolei na parkingu przed KDK czekać będzie atrakcja dla wszystkich fanów motoryzacji – Giełda samochodowa jak w PRL. Oczywiście nie zabraknie występów artystycznych, ludowych przyśpiewek Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, konkursów z nagrodami i wodzireja.

W ramach Majówki ze Stanisławem Bareją w Centrum, Muzyki i Tańca nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych fanów polskich komiksów. W tym roku wraz z Kutnowską Kuźnią Kultury będzie można odbyć szkolenie z gry w klasy i nie tylko w ramach Akademii Gier i Zabaw Dawnych.
Podczas weekendu majowego nie może też zabraknąć koncertów. W pierwszy dzień maja, na Placu Wolności wystartuje muzyczna majowa scena – na rozgrzewkę zobaczymy Kabaret Weźrzesz  ze swoimi najlepszymi skeczami, a tuż po nim posłuchamy Sławomira -  pod tym pseudonimem artystycznym kryje się aktor, showman i wokalista z nurtu disco-rock Sławomir Zapała, współpracujący min. z grupą Vox, z którym wspólnie nagrał utwór „Aneta”. Charyzmatyczny Sławomir i porywające do tańca utwory gwarantują udany wieczór.

Następnego dnia scena na Placu Wolności należeć będzie do hip-hopowej grupy Pokahontaz oraz Patryka Kumóra, znanego między innymi z udziału w jednym z popularnych telewizyjnych talent show oraz zespołu Jary Oddział Zamknięty.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


9 komentarzy

Temat ID: 50977

Sławmoir rządzi !!! :-) Idę na niego


Temat ID: 50977
  • by ~ja
  • 709 dni temu

fffffff, to w takim razie kogo byś chciał? Nie da się wszystkich zadowolić, zawsze będą biadolić, nie ważne jakie zespoły i atrakcje będą?


Temat ID: 50977
  • by ~rom
  • 709 dni temu

niedługo przyjadą filipinki za groba hihi.wszystko tanim kosztem


Temat ID: 50977

[quote=~ja]To wyjedź rozczarowana, nikt Cię tu nie chce.[/quote] mi też się nie podoba - i co - wyślesz klakierze 1/2 czy 1/3 Kutna by pozostali tacy, którym się wszystko podoba?


Temat ID: 50977
  • by ~ja
  • 710 dni temu

To wyjedź rozczarowana, nikt Cię tu nie chce.


Temat ID: 50977

Ni mom hektara!


Temat ID: 50977
  • by ~Tak
  • 710 dni temu

Ehhh żałosne.... :(


Temat ID: 50977

Ale beznadzieja!!!!!!!!!! Jak co roku. Lepiej wyjechać gdzies


Temat ID: 50977

Słabe ;/


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*