Budynek Urzędu Gminy w Żychlinie z tytułem Elewacji roku

Świeżo wyremontowany budynek Urzędu Gminy w Żychlinie został doceniony na arenie ogólnopolskiej. Firma Elvis Roberta Kaczmarka, która zajęła się inwestycją, zdobyła główną nagrodę w konkursie Kraisel-Elewacja 2016 w kategorii "Budynek po rekonstrukcji lub adaptacji". 

Konkurs na najlepszą elewację ma na celu propagowania interesujących rozwiązań architektonicznych oraz wyróżnienie architektów, inwestorów i wykonawców. Do czwartej edycji można było zgłaszać inwestycje budowlane oddane do użytku w ciągu całego 2016 roku. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w sześciu kategoriach: nowy budynek do 1000 m2 , nowy budynek powyżej 1000 m2, budynek po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek po renowacji (zabytkowy) oraz budynek z zastosowaniem nowości produktowych 2016.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


12 komentarzy

Temat ID: 51028

Żychlin to nie Wieś. Tylko małe miasteczko.


Temat ID: 51028

Żychlin to wieś


Temat ID: 51028

Najwyższy czas, aby weszła w życie Ustawa o dwu-kedencyjności wójtów, burmistrzów i prezydentów, a takie ukazujące się beztalencia w różnych mieścinach znikną z powierzchni politykiersko-wsze-samorządowej "ziemi" pełnej ugorów, bez-intelektualnych, politykierskich niedoróbek! P.S. Coby nie napisać i nie powiedzieć, to cała ta ferajna pt. bez-rada nie odstaje w ogóle od swojego pryncypała, Boże zlituj się i odwróć, i nic sobą pozytywnego nie reprezentują prócz bywania na ichnich, lokalnych, politykierskich spędach, o zgrozo!


Temat ID: 51028

Nagrodę to powinna dostać firma która robiła boisko niby orlik w Dobrzelinie za najgorzej wykonaną robotę wszechczasów.Tak ogólnie to myślę że to dobry temat dla Kci.Pieniędzy z tego co pisało Echo Żychlina pamiętam poszło kupę ,a strach dzieci puszczać żeby nóg nie połamali na tych dziurach,nie wspomnę że miał ponoć być monitoring i.t.d..A podatki płacimy równe .Burmistrzu Żychlina ,który tak wspierasz działalność sportową(ale tylko tą Żychlińską) popraw to dzieło bo to wstyd chyba że znów musi powrócić temat referendum na temat odłączenia się Dobrzelinia i okolic od Gminy Żychlin.


Temat ID: 51028

Nagrodę to powinna dostać firma która robiła boisko niby orlik w Dobrzelinie za najgorzej wykonaną robotę wszechczasów.Tak ogólnie to myślę że to dobry temat dla Kci.Pieniędzy z tego co pisało Echo Żychlina pamiętam poszło kupę ,a strach dzieci puszczać żeby nóg nie połamali na tych dziurach,nie wspomnę że miał ponoć być monitoring i.t.d..A podatki płacimy równe .Burmistrzu Żychlina ,który tak wspierasz działalność sportową(ale tylko tą Żychlińską) popraw to dzieło bo to wstyd chyba że znów musi powrócić temat referendum na temat odłączenia się Dobrzelinie i okolic od Gminy Żychlin.


Temat ID: 51028

Ta klatka jako wejście do budynku jest tak samo urocza jak zardzewiałe pasaże na dworcu w Kutnie !!


Temat ID: 51028

A moze zamiast nagród szanowny UG w Żychlinie ujawni rozliczenie tej inwestycji i informacje o karach jakie powinien do kasy miasta wpłacić wykonawca z tytułu opóźnień które chyba każdy widział ? A może informacja dlaczego ten genialny budynek nie ma podjazdu dla wózków ??


Temat ID: 51028

Kci - napiszcie artykuł o mieszkaniach socjalnych tych w Żychlinie przy ul. Narutowicza przed mostem od strony kościoła i o tych przy ul. W. Jagiełły na " Wsi dobrzelskiej " przed parkiem od strony Żychlina - zobaczycie nasz żychliński " dobrobyt " !!!


Temat ID: 51028

O zgrozo !!! Żychlin umiera , nie ma pracy !!! Młodzi ludzie ci bardziej ogarnięci uciekają z Żychlina na potęgę !!! W mieście panuje bieda , stagnacja i marazm !!! A tu proszę , zamiast chwalić się sprowadzeniem do Żychlina nowych konkretnych inwestorów to czytamy jakieś bzdury o remoncie , który tak na prawdę nie był potrzebny !!! To jest bardzo słabe !!!


Temat ID: 51028

To tylko Polacy - NARZEKAĆ I CIESZYĆ SIĘ Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA


Temat ID: 51028

Brawo dla władzy. Jeszcze tylko medal za najlepsze samochody służbowe i najwygodniejsze fotele i będzie komplet. Szczere gratulacje z wyróżnienia


Temat ID: 51028

Noo, i to są te "sukcesy" ichniej tzw. władzy, pożal się Boże! Jak nie "medal" dla hochsztaplera, który rozłożył solidny niegdyś podmiot w -żelechlinku- i przy okazji napędził ogromne bezrobocie w tej mieścinie, to jakieś imprezki typu kolorowe wycinanki w miejscowej świetlicy dla pospólstwa, "święcenie" trawy na tzw. sportowej "inwestycji", kończąc, no właśnie, na urządzaniu sobie urzędniczej grzędy. A problemy Lokalnej Społeczności, a kto się tym będzie z tej ferajny przejmował, dla nich kasiory wystarczy, a cała reszta będzie potrzebna przy wyborach, niestety!


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*