Koniec problemów na Wojska Polskiego?

Remont ul. Wojska Polskiego zakończył się w ubiegłym roku. Przebudowa wiązała się z wieloma uciążliwościami dla mieszkańców, które, mimo dawnego zakończenia prac, wciąż spędzają im sen z powiek. Wszystko przez wjazd na osiedle od strony ul. Barlickiego, gdzie nieustannie tworzy się kilkunastocentymetrowa wyrwa.

- To jest jakiś absurd. Porządne załatanie tej dziury to kwestia kilku godzin pracy. A oni przyjechali, zasypali ją, popadał deszcz, i ten metrowy odcinek jest w jeszcze gorszym stanie niż był. A można było przecież zrobić to raz a porządnie – mówi pan Krystian, którego spotkaliśmy na osiedlu Wojska Polskiego.

Okazuje się, że wcześniejsze wylanie asfaltu w tym miejscu było niemożliwe, ponieważ w początkowym okresie roku wstrzymana była produkcja mas bitumicznych. Jak dowiadujemy się z biura prasowego Urzędu Miasta, metrowy fragment, na którym nieustannie tworzy się dziura, zostanie  załatany do końca przyszłego tygodnia.

Dowiadujemy się także, że każdy kierowca, który uszkodzi bądź uszkodził sobie auto, ma prawo zgłosić ten fakt i ubiegać się o odszkodowanie.

- Wykonawcą tych prac i innych usterek stwierdzonych w trakcie odbioru robót przy ul. Wojska Polskiego jest firma MAWEX W. Pawłowski. W przypadku uszkodzeń pojazdów fakt taki należy udokumentować fotograficznie i zgłosić na policję. Informację  o zaistniałym zdarzeniu należy także kierować do Urzędu Miasta celem rozstrzygnięcia zasadności roszczeń – czytamy w piśmie z Biura Prasowego

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


5 komentarzy

Temat ID: 51029

MAWEX weźcie się za robotę i naprawiajcie swoje fuszerki, a nie palicie kiepy i opieracie się o szpadle na Kochanowskiego. Pamiętam, jak "w pocie czoła" remontowaliście Wojska Polskiego...nic dziwnego, że trwało to tyle czasu, lenie śmierdzące!


Temat ID: 51029
  • by ~n
  • 392 dni temu

no gitara dzisiaj znów jest podsypane... za tydzień albo dwa znowu bedzie dziura


Temat ID: 51029
  • by ~...
  • 393 dni temu

Najlepsze, że firma, która wykonuje remonty w ten sposób wciąż bierze udział w przetargach i je wygrywa... Nie jestem delikatnie mówiąc fanem PIS'u, ale ograniczenie do dwóch kadencji dla prezydentów miast jest dobrym rozwiązaniem. Najwyższa pora wymienić Burzyńskiego i jego ludzi. Ratusz zapomniał chyba, że inwestycje z publicznych pieniędzy są dla ludzi, a nie dla zasilenia kies znajomków. Pan Panie Burzyński odejdzie, a my zostaniemy z tym kwasami jakie wyprodukował Pan i pańska ekipa. Był Pan dobrym gospodarzem, ale etap zwyżki pańskiej formy minął wcześniej niż pańska kadencja. Szkoda, że tak szybko zapomina się o ludziach, którzy udzielili Wam zaufania.


Temat ID: 51029

[quote=~xyz...]kto to odebrał ile w łapę wziął????[/quote] .uj cie to obchodzi


Temat ID: 51029

kto to odebrał ile w łapę wziął????


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*