[WIDEO] Nadzwyczajna sesja w mieście

Dzisiejsza nadzwyczajna sesja Rady Miasta Kutno była poświęcona "uporządkowaniu" dotychczasowych uchwał, w których pojawiły się drobne błędy. Jeden z punktów dotyczył uchwały w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli i publicznych innych form wychowania przedszkolnego, dla których Miasto Kutno jest organem prowadzącym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów. Okazało się, iż w projekcie uchwały zabrakło informacji o rodzicach samotnie wychowujących dziecko.

 

  

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


13 komentarzy

Temat ID: 51031

do Bidona:Dorobkiewicz


Temat ID: 51031

Wojewoda "kazał", to poprawili... :)


Temat ID: 51031

Wojewoda "kazał", to poprawili... :)


Temat ID: 51031
  • by ~Aga
  • 364 dni temu

Taka duża dziura na stacji benzynowej "Orlenu" koło Aquaparku, że można koło urwać. Orlen chyba nie ma kasy, by ją naprawić. Wstyd...


Temat ID: 51031

a moje zdanie jest takie wszystkich co tam siedza i obraduja (W KIT) ogolic i wyslac do przedszkoli nie wspominajac o nauce


Temat ID: 51031
  • by ~VV
  • 364 dni temu

Moie zdanie jest takie ja uwazam ze wszystkie dzieci powinny dostac sie do przedszkola nie wyrozniac jesli obopje rodzice pracuja to powinni miec pierszenstwo aby te dzieci dostaly sie do przedszkola jak najblizej swojego miejsca zamieszkani i mysle ze tak bedzie


Temat ID: 51031

Jak się nazywa ten odpowiednik Kłopotowskiego w mieście? Markowski? Markiewicz? Hahaha


Temat ID: 51031

kto jest odpowiedzialny za brak oswietlenia na osiedlu Grunwald?do cholery czekacie aż coś się stanie? jakiś napad ?wypadek? kto za to bierze pieniądze i nic nie robi? przecież tym osiedlem to już strach chodzić,co to średniowiecze czy wiocha wiocha jest bardziej oświetlona !!!W S T Y D !:!::odbijacz::odbijacz::!::!::orator:


Temat ID: 51031

Dostałem dziś zaproszenie na badania, oczywiście jest to wprowadzanie w błąd ludzi w celu, zapewne, sprzedaży produktu. Proszę, nie dajcie się nabrać, właściwie nie wiem kto powinien się tym zająć, jakby z urzędu, a jestem pewien, iż będą tam nabierali ludzi. Może redakcja zareaguje przed szkodą ?


Temat ID: 51031
  • by ~x
  • 365 dni temu

Pan Boczkaja z ta glupia mina cynika,laske jakas robi,ze tam siedzi,a przeciez nie musi,prawda?


Temat ID: 51031
  • by ~x
  • 365 dni temu

Jak zwykle jakies niedorobki,za malo ich jest w tych urzedach,powinni zatrudnic wiecej znajomych i rodzine,zeby zdarzyc do nowych wyborow bo potem mam nadzieje juz tak nie bedzie,mam nadzieje.


Temat ID: 51031

Wczoraj z uroczystości upamiętniające getto kutnowskie tv prezydentów wycieła a dziś nie miała okazji i musiała pokazać


Temat ID: 51031

Za co oni biorą pieniądze, ciągle z czymś nie narażają i wprowadzają rodziców w błąd. Kto jest odpowiedzialny za ten bałagan przy zapisywaniu dzieci do przedszkoli?


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*