1000 drzew dla mieszkańców powiatu

Pracownicy starostwa i wicestarosta Zdzisław Trawczyński obdarowali dziś mieszkańców powiatu kutnowskiego sadzonkami drzew krzewów. - Zainteresowanie dzisiejszą akcją przekazania Mieszkańcom Powiatu Kutnowskiego 1000 sadzonek drzew i krzewów przerosło nasze oczekiwania - informuje Justyna Jasińska, Dyrektor Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie.

Akcja rozpoczęła się o godz. 7:30 przy budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie ul. Królowej Jadwigi i trwała niewiele ponad godzinę. Zainteresowanie mieszkańców powiatu było ogromne, rozdano ponad 1000 sadzonek w tym m.in.: świerki, dęby, buki, brzozy, jarzębiny, graby, sosny pojawiły się także tuje, jaśminowce, klony, derenie oraz porzeczka i grusza.

Akcja zrealizowana został przez Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie, który kolejny już rok jest propagatorem zieleni.

- Rozdane dziś sadzonki są zieloną cegiełką dla mieszkańców powiatu i przekazane zostały mieszkańcom powiatu kutnowskiego z okazji Święta Ziemi, przypadającego na dzień 22 kwietnia 2017 roku - dodaje dyrektor Justyna Jasińska

Fundatorem sadzonek jest Dyrekcja Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, która jest partnerem projektu „100 000 drzew z okazji 100-lecia Województwa Łódzkiego” Marszałka Województwa Łódzkiego. 

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


21 komentarzy

Temat ID: 51030

-dęobicho i terawaczynsio-, czy jak im tam, to niech się w końcu wezmą za konkretną robotę, bo gdziekolwiek się pojawiają, to tylko obciach, obłuda, fałsz, politykierskie i obyczajowe zakłamanie i totalny obciach. Te osobniki i ich politykierskie pobratymcy nadają się tylko do polnej roboty pt. podorywka, wyrywanie gołymi pazurami zielska, grabienie chaszczy, rozrzucanie widłami obornika etc. etc. Ot i wszystko nt. -vypów- tzw. aparatczyków rodem z komuszo-bolszewo pello-wiacikowo-zeteselowsko-ło/bywatelskiego "kurnika". Amen


Temat ID: 51030

Darmowy to i ocet słodki. Za darmo to by ludzie brali gówno w papierku po cukierku.


Temat ID: 51030

A kiedy posadzą drzewa w Parku bez Drzew?


Temat ID: 51030

Jeśli powtórzy się taka akcja to prosilbym żeby tym razem rozdawano po 14tej. Żeby też mieli szansę na odebranie tych drzewek. Bo nie wszyscy mogą przyjsc bo pracuja na jedną zmianę. Dziękuję z góry na wyrównanie szans za taka akcje


Temat ID: 51030

Niestety, ale już o 8 nie było drzewek. Dziwi mnie ten fakt bardzo. Akcja naprawdę super, ale powinna być określona ilość wydanych drzew dla jednej osoby np. 5 góra 10 sztuk. Nie chce się wierzyć, że 1000 sztuk drzewek zmieściło się na małej przyczepce??? Mam nadzieję, że nikt wcześniej się nie "zaopatrzył" w te drzewka.


Temat ID: 51030

Co to są sadzonki "drzew krzewów" ???


Temat ID: 51030

hahahaha najpierw prawie wszystko wycieli ( to co nie potrzebne zostawili ) TERAZ BĘDĄ SADZIĆ ( aby nie przy parkingach ) ŻEBY SZYSZKO MIAŁ CO WYCINAĆ ?:niewiem::niewiem:(:


Temat ID: 51030

Lechu jestes jakims ciolkiem???


Temat ID: 51030

drzewa i krzewy już mamy, to teraz "dosadźmy" zajęcy, kuropatw i przepiórek.:ok:


Temat ID: 51030
  • by ~xxx
  • 393 dni temu

szkoda żę o 8:30 już było po akcji


Temat ID: 51030

to w końcu przekazali od siebie, czy przekazali w imieniu pomysłodawcy i fundatora. Zresztą nieważne, całość zadania super. Aby drzewa rosły w siłę, a ludzie w ich cieniu piwo pili dobrze schłodzone:piwo::piwo::piwo:


Temat ID: 51030
  • by ~Yn
  • 394 dni temu

Brawo dla Pani Dyrektor, tak trzymać:)


Temat ID: 51030

Oczywiście pierwsze były panie z urzędu.


Temat ID: 51030

A gdzie się podziała Ewa? Kto w koncu informuje? Justyna?


Temat ID: 51030
  • by ~boa
  • 394 dni temu

ciekawe ile z nich było do zakupienia na targu


Temat ID: 51030

Na tym zdjęciu nr 3 to wygląda tak, jakby ten Pan przyszedł z tą tablicą ;)


Temat ID: 51030
  • by ~3r2
  • 394 dni temu

Jak by mieli zapłacić to nie byli by już tacy chętni o 7.00 rano :lol:


Temat ID: 51030

a co tam będę was chwalił!:ok:i w ich cieniu:piwo: a nawet dwa:piwo::piwo:


Temat ID: 51030

o co chodzi z tą tablicą na zdj nr 3?


Temat ID: 51030

Czy będzie następna tak szczytna akcja i kiedy? Pozdrawiam.


Temat ID: 51030

Nawet z geodezji Pani się wzięła do pakowania. Powinni rozdać 5 tys a nie parę drzewek.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*