Szkolny konkurs fryzjerski w ZDZ

W dniu 20 kwietnia 2017 roku w Zasadniczej Szkole Zawodowej ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie odbył się konkurs fryzjerski pod hasłem "Już wiosna – fantazyjna fryzura wiosenna".
Uczniowie wszystkich klas fryzjerskich mogli wykazać się kreatywnością i umiejętnościami zawodowymi. W finale było co podziwiać. Fryzury prezentowały się znakomicie. Uczennice wykorzystały ciekawe upięcia, które udekorowały kwiatami. Współorganizatorem konkursu i jednocześnie fundatorem nagród była Fundacja Centrum Aktywizacji Regionalnej.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


7 komentarzy

Temat ID: 51032

Żenada!!!!


Temat ID: 51032

Brawo Kinga!


Temat ID: 51032
  • by ~ble
  • 427 dni temu

zadnej nie chcialabym miec zrobionej, a te kwiatki powpinane to szczyt tandety. chyba ze to na jakies bale dla malych dziewczynek w wieku przedszkolnym


Temat ID: 51032

Nauczyciele są bardzo w porządku i wiedzą czego uczą :) Brawooo Natalia :)


Temat ID: 51032

Najładniejsza fryzura Natalii :ok: Super :lol:


Temat ID: 51032

Jednak widać że szkoła ma pojęcie czego uczy po fryzurach wykonanych. A nie tak jak twierdzisz niżej że nie ma. Większość z dziewczyny które jeszcze nie ukończyły szkoły już pokazują swoje umiejętności i wykonują fryzury prywatnie i nie tylko na imprezy takie jak 18stki czy coś w podobie tylko nawet panną młodym z czego bardzo się cieszą i przede wszystkim są bardzo zadowolone ze swoich fryzur. !!! :) Gratulację dla wszystkich a prze de wszystkim Natalce :)


Temat ID: 51032

Szkoła na pokaz zero sprzętu a nauczyciele tylko niektórzy mają pojęcie o tym czego uczą


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*