[WIDEO] Spotkanie Janusza Korwin-Mikkego z mieszkańcami Kutna

Janusz Korwin-Mikke, lider partii Wolność, spotkał się dziś z mieszkańcami Kutna w sali Hotelu Rondo. Polityk szczegółowo przedstawił zgromadzonym swoje najważniejsze poglądy, co wywołało niemałą dyskusję w drugiej części spotkania. Nie obyło się również bez ostrych słów krytyki padających w stronę polityka.   

Pierwsza częśc spotkania to wystapienie Janusza Korwina-Mikke, który poruszył m.in. kwestie Uni Europejskiej, uchodźców, poziomu obecnego nauczania w szkołach, roli kobiet, a także pracy i rodzicielstwa. W drugiej części przyszedł czas na dyskusje i pytania zgromadzonych mieszkańców. Jako pierwsza głos zabrała jedna z kobiet.  

- Przyszłam tutaj, ale nie jestem pana zwolenniczką. Przyszłam tu jako kobieta, bo uważam, że pan w chamski sposób na każdym kroku obraża kobiety i obniża ich poziom. Kto zrobił panu taką krzywdę? Ma pan tak dziwne poglądy, robi pan pranie mózgu tym młodym ludziom, pan ich tylko wykorzystuje do własnych celów - mówiła. - Te filozofie, które pan tutaj przedstawia to jest ciemnogród - dodała, a po chwili, nie czekając na odpowiedź polityka, wyszła z sali.

Janusz Korwin-Mikke nie pozostał jednak dłużny, o czym mogą sie Państwo przekonać oglądając poniższy materiał wideo (z uwagi na jakość dżwięku, zalecamy podłączyć słuchawki).

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


54 komentarze

Temat ID: 51035

Moim zdaniem Korwin Mikke powinien trafić do psychiatryka razem z posłanką Sobecką , profesor Pawłowicz i Św, Antonim Smoleńskim :)


Temat ID: 51035

Do ciekawy Można się nie zgadzać, należy dyskutować ale śmiać się i obrażać kogoś za jego poglądy to chamstwo i brak kultury Panie Ciekawy.


Temat ID: 51035

Z tym Rzymkowskim to jest temat dla prasy. Ludzie na rzęsach stają dla tych pociągów z Kutna do Chin. Jakoś to idzie, NIE MA W POLSCE większego terminala od Kutna i co? Ludzie mają pracę. Taki cios.


Temat ID: 51035
 • by ~Aha
 • 698 dni temu

[quote=~Pociągi z Kutna do Chin.]Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu. - Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.[/quote] To jest poseł z Kutna? A ja myślałem, że z Watykanu.


Temat ID: 51035

Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu. - Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.


Temat ID: 51035

[quote=~Matt]Zastanawiające jest tylko jedno. Dlaczego pod tym artykułem mamy tyle jadu, opluwania i niewybrednych wyzwisk w stronę osoby publicznej, a podczas spotkania tylko jedna pani była na tyle odważna, aby głośno i publicznie wyartykułować swoje niezadowolenie jego postawą? Hmm...[/quote] A co w tym jest zastanawiającego? Ta Pani chciała zabrać głos osobiście i tyle. Brawo dla niej. Nie wszyscy jednak lubią występować publicznie. JKM przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie (rzekłbym, że publiczność to jego paliwo, wręcz nakręca go), ale nie wszyscy tak mają. Dlaczego więc internet nie może być dobrą formą do wyrażania własnej opinii? Czy za pośrednictwem tego medium nie wolno wypowiadać własnego zdania?


Temat ID: 51035

Zastanawiające jest tylko jedno. Dlaczego pod tym artykułem mamy tyle jadu, opluwania i niewybrednych wyzwisk w stronę osoby publicznej, a podczas spotkania tylko jedna pani była na tyle odważna, aby głośno i publicznie wyartykułować swoje niezadowolenie jego postawą? Hmm...


Temat ID: 51035
 • by ~xyz
 • 698 dni temu

ten starzec nie ma nic ciekawego przekazać młodym ludziom.wykorzystuje ich żeby móc isnieć.jego poglądy są tak sprzeczne np mówi o karze śmierci,ale nie mówi,że bogaty mógł zabić każdego biednego za drobiazg i nie poniósł za to kary .uczyły się tylko dzieci bogatych a reszta na nich pracowała.teorie tego pana to anarchia i chaos.dziwię się tym młodym kobietom, że tak się dają poniżać i poklaskują teoriom ,które sprowadzają je do rozpłodu i niewolnictwa.ten człowiek ma ogromny kompleks wobec kobiet dlatego jego teorie są pełne nienawiści .jestem ciekawa,czy tak swoje dzieci też wychowuje zgodnie z głoszonymi teoriami,czy karze im stanąć w pierwszym szeregu.ci wszyscy młodzi ludzie powinni się cieszyć że są młodzi ,mogą się uczyć, podróżować.a to że życie wymaga wysiłku i nie jest proste -to wiadomo.ten starzec niech zrobi już rachunek sumienia ,bo jest coraz bliżej przejścia na drugą stronę,takie są prawa natury.


Temat ID: 51035

[quote=~Ziomek]Do hi hi hi Tylko głupi śmieje się bez powodu[/quote] Ale o co ci chodzi, przecież miał wystarczający powód - JKM :)


Temat ID: 51035

Do hi hi hi Tylko głupi śmieje się bez powodu


Temat ID: 51035

KORWIN MIKKE TO IDIOTA.


Temat ID: 51035

[quote=~smerfet]Żal mi tych ludzi, ciemnogród. Chyba maja tylko potrzebę przynależenia do jakieś organizacji, a że mózgami nie grzeszą to idą do takiej partii jak Korwin. Może lepiej jakby przynależeli do jakieś fundacji i cos dobrego zrobili dla drugiego. Ciekawe co ich matki i baki (...)[/quote] No właśnie, na ten przykład do onr albo pis... a co to baki, nie wiem... znaczy baki mam, ale nie posądzam ich o przekonania... Jak ktoś nie za PiS czy ONR to ma prawo tylko pracować na wolontariacie w jakiejś jedynej słusznej idei... Ledwo z komuny wyszliśmy a młodzież już pod przykrywka walki z lewactwem chce socjalizm zaprowadzić... pytanie, co robiło NSDAP? Skąd sie wywodziło? Kto rządził partia i jakie miał poglądy i program? Polecam lekturę książki "moja wolność". Podobieństwo z kaczyzmem poraża... Z Twojego słownictwa, toku myślenia i kierunku wypowiedzi wynika, że profesury nie masz w ćwierci tak mocnej jak posłanka Pawłowicz... a wysławiasz się jak rektor wyższej szkoły gotowania na gazie.... Oszczędź sobie wstydu a nam śmiechu i skończ z tym grafomaństwem.


Temat ID: 51035

[quote=~pi i sigma ] Wiesz bo ten Mikke to uważa się za arystokratę a ci arystokraci to rozmarzali się w rodzinie wiesz kuzyn z kuzynką itp - Korwin jest dzieckiem chowu wtórnego :)[/quote] Dokładnie, jak minister zdrowia PiS... i jeszcze paru innych z rządzącej partii... No i Ci co sprzedali niesprzedawalne Polskie dobra Polakom niejakiemu ministrowi kultury, Panu vice premierowi Tabletowi. Różnica jest jedna... Korwin mówi mądrze, ale "większość" wyborców woli kiełbasę, a jeśli to kiełbasa wyborcza to ta smakuje im najbardziej...


Temat ID: 51035

[quote=~Sławek]Wysłuchałem i podziwiam JKM, za logikę i wiedzę. [...][/quote] Dla Ciebie "logika i wiedza", dla innych – szaleństwa zgrzybiałego tetryka.


Temat ID: 51035

Stary człowiek i może!


Temat ID: 51035

Wysłuchałem i podziwiam JKM, za logikę i wiedzę. Co do Pani, to troche mi jej szkoda, bo wbiła kobietom samoboja. Zreszta kolejny raz kobieta sie kompromituje. Pamietam tez wpis Pauliny Młynarskiej, jak chciała przyłożyć JKM, jak ona jest cudowna i ze czasami kobiety tak jak ona osiągają sukces w biznesie. Własnie CZASAMI. A juz mówienie, o JKM, ze wyrzuciły kobiet z polityki, to jakis absurd, skoro najlepszym politykiem dla niego jest Pani Margaret Thatcher. Brawo Panie Janusz za lekcje dla młodych. Prosba do Pana, ktory nakręcał materiał, zeby dał dalsza czesc, bo w niej widac tez mądrość (normalność) młodych ludzi zadających pytania. Pozdrawiam S.


Temat ID: 51035

[quote=~Ziomek]Pan Korwin Mikke to jedyny mądry i odważny człowiek w tym kraju i Europie.[/quote] He, he, dobre, dobre... Jeszcze kilka takich tekstów i możesz ruszać z własnym show :)


Temat ID: 51035

Pan Korwin Mikke to jedyny mądry i odważny człowiek w tym kraju i Europie.


Temat ID: 51035

[quote=~acomitam]Brawo dla Pani.A dlaczego ten Niby Pan nie zakłada krawata. w tej muszce to wygląda jak................;...[/quote] Wiesz bo ten Mikke to uważa się za arystokratę a ci arystokraci to rozmarzali się w rodzinie wiesz kuzyn z kuzynką itp - Korwin jest dzieckiem chowu wtórnego :)


Temat ID: 51035

Brawo dla Pani.A dlaczego ten Niby Pan nie zakłada krawata. w tej muszce to wygląda jak................;...


Temat ID: 51035

Jedynie kobieta, która dość dobitnie pokazała kim jest ten stary cwaniak, zasługuje na szacunek. Cała reszta w konwulsyjnym śmiechu otarła się o banał.


Temat ID: 51035

:wow::wow::wow:


Temat ID: 51035

[quote=~macko]Ten koleś tak naprawdę jest inteligentny i mądry. Wszystko uogólnia za bardzo tylko i mówi dosadnym językiem prosto z mostu, nie przejmując się krytyką- za to go szanuję. Ja z wieloma jego poglądami po przemyśleniu się zgadzam.. Co nie oznacza, ze chciałbym , aby był znaczącym politykiem, a co gorsza prezydentem. Na to się nie nadaje.[/quote] Ten cały Korwin być może jest Rosyjskim szpiegiem , wiadomo nie od dziś że tak jak za CCCP Związek Radziecki wspierał lub nawet finansował Europejską lewicę tak w obecnych czasach Rosja finansuje partie skrajnie prawicowe , te które dążą do "rozsadzenia UE " od środka... macko na pierwszy rzut oka widać że słuchasz radia maryja i czytasz gazetę typu " Wsieci " :(


Temat ID: 51035

Ten koleś tak naprawdę jest inteligentny i mądry. Wszystko uogólnia za bardzo tylko i mówi dosadnym językiem prosto z mostu, nie przejmując się krytyką- za to go szanuję. Ja z wieloma jego poglądami po przemyśleniu się zgadzam.. Co nie oznacza, ze chciałbym , aby był znaczącym politykiem, a co gorsza prezydentem. Na to się nie nadaje.


Temat ID: 51035

Poziom komentarzy idealnie obrazuje stan Bolzgi haha


Temat ID: 51035

KORWIN MIKKE TO KRETYN ZWYKŁY.


Temat ID: 51035

Żal mi tych ludzi, ciemnogród. Chyba maja tylko potrzebę przynależenia do jakieś organizacji, a że mózgami nie grzeszą to idą do takiej partii jak Korwin. Może lepiej jakby przynależeli do jakieś fundacji i cos dobrego zrobili dla drugiego. Ciekawe co ich matki i baki co ich wychowywały powiedziały na to co o nich myślą. Brawo dla tej Pani! Debile do potęgi "n". Za ryj o do roboty niech się wezmną.


Temat ID: 51035

ci wszyscy młodzi w sumie panowie głównie są póki co funkcjonującymi gamoniami w równoległej rzeczywistości - jak dostaną jakieś lanie od życia to od razu zaczną inaczej miauczeć


Temat ID: 51035

KORWIN - PIE...DO...LNIJ SIĘ W ŁEB :)- JAK PATRZĘ NA KORWINA TO STAJE SIĘ ZAGORZAŁYM PRZECIWNIKIEM ABORCJI , PONIEWAŻ WYSKROBANO NIE TYCH CO TRZEBA :(


Temat ID: 51035

STARY IDIOTA WCIĄGNĄŁ ZA DŁUGĄ KRESKĘ KOKI LUB PRZEDAWKOWAŁ PROZAK !


Temat ID: 51035

Ten facet jest chory psychicznie !!! Jak można zapraszać taką szumowinę i zapraszać na to słabe widowisko młodych ludzi !!! Naprawdę chcielibyście żeby w Polsce nie było opieki społecznej , minimalnej płacy? Chcieli byście płatnej służby zdrowia i płatnej edukacji dla dzieci???


Temat ID: 51035

kto chce loda?


Temat ID: 51035

[*][*][*]penisem[*][*][*]


Temat ID: 51035

jak mam walić konia?:gitara:


Temat ID: 51035

[quote=~wróg komuny][quote=~DD]SKĄD ONI SIE TUTAJ WZIELI ? Z JAKIEJ PLANETY CI LUDZIE , TYLKO JEDNA KOBIETA MYSLĄCA[/quote]He,he.Kobieta myśląca.Obserwuję niektóre wypowiedzi p.Korwina,od początku lat 90tych i musze przyznać ,że w wielu kwestiach,jego radykalne poglądy się sprawdziły.Oczywiście nie pasuje to wszelkiej maści lewakom.Facet jest mistrzem brydżowym,a ci co potrafią grac najwyżej w durnia,nie wzniosa sie na ten poziom myślenia. Szkoda,że nie mogłem być obecnym na tym spotkaniu.[/quote] Ja wiedziałem że Ty jesteś pier....do...lnięty ale n ie wiedziałem że aż tak mocno :(


Temat ID: 51035

ale sie wysralem lol:odbijacz::odbijacz:[*][*]


Temat ID: 51035

ide srac k.urwa


Temat ID: 51035

Korwin, Kukiz, Kaczyński i s-ka? Co za różnica? Chcesz żyć w Polsce pełnej nienawiści do drugiego człowieka - głosuj!


Temat ID: 51035

He, he, janusz polityki...


Temat ID: 51035

[quote=~DD]SKĄD ONI SIE TUTAJ WZIELI ? Z JAKIEJ PLANETY CI LUDZIE , TYLKO JEDNA KOBIETA MYSLĄCA[/quote]He,he.Kobieta myśląca.Obserwuję niektóre wypowiedzi p.Korwina,od początku lat 90tych i musze przyznać ,że w wielu kwestiach,jego radykalne poglądy się sprawdziły.Oczywiście nie pasuje to wszelkiej maści lewakom.Facet jest mistrzem brydżowym,a ci co potrafią grac najwyżej w durnia,nie wzniosa sie na ten poziom myślenia. Szkoda,że nie mogłem być obecnym na tym spotkaniu.


Temat ID: 51035

Stary cap! Wstyd mi za niego!!! Jak można było wysłać taką kanalie do europarlamentu???


Temat ID: 51035

[quote=~POLAK]BRAWO DLA PANI ! Reszta to ciemniaki których ten stary cwaniak zwalnia z obowiązku myślenia![/quote] Nie wiem co to była za kobieta, ale nieźle mu dała popalić :)


Temat ID: 51035
 • by ~Ja
 • 700 dni temu

Pytam....Kto tego .......zaprosił?????


Temat ID: 51035

o Kobietach masz rację.


Temat ID: 51035

Po co pokazywać takie nagranie , którego dokładnie nie można zrozumieć?


Temat ID: 51035

Czy na spotkaniu była mowa o predyspozycjach intelektualnych kobiet i mężczyzn.


Temat ID: 51035
 • by ~DD
 • 700 dni temu

"CIEPLI CHLOPCY" HEHE jeszcze "dzieci" no i sprane mózgi , dobrze ze niebylo ich więcej .


Temat ID: 51035
 • by ~DD
 • 700 dni temu

SKĄD ONI SIE TUTAJ WZIELI ? Z JAKIEJ PLANETY CI LUDZIE , TYLKO JEDNA KOBIETA MYSLĄCA


Temat ID: 51035

...głupszy niż schetyna !!!


Temat ID: 51035

BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO DLA PANI , WIELKI SZACUN ,POZDRAWIAM


Temat ID: 51035
 • by ~res
 • 700 dni temu

Buc obraża kobiety a ciepli chłopcy się cieszą!


Temat ID: 51035

Korwin już chyba nigdy nie dostanie się do żłoba, jest jak zdarta płyta, w kółko to samo ...


Temat ID: 51035

BRAWO DLA PANI ! Reszta to ciemniaki których ten stary cwaniak zwalnia z obowiązku myślenia!


Temat ID: 51035

Dobrze mu powiedziała. Mikke to cham i prostak spod budki z piwem.


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*