Łukasz Kucharski usłyszał wyrok

Dziś w Sądzie Rejonowym w Kutnie zapadł wyrok w sprawie Łukasza Kucharskiego. Prokuratura zarzucała byłemu kutnowskiemu policjantowi, że ten miał grozić świadkom w obecności swojego naczelnika. Sąd uznał, że Kucharski jest winny zarzucanemu mu czynowi i wymierzył mu karę grzywny

Przypomnijmy, że Łukasz Kucharski w rozmowie ze swoim naczelnikiem miał stwierdzić, że wkrótce pozna akta toczonej przeciwko niemu sprawy. Jej przedmiotem była pamiętna śmierć świadka z policyjnej broni. Były policjant miał stwierdzić, że świadkom, którzy złożyli niekorzystne dla niego zeznania może stać się krzywda.

Sam Łukasz Kucharski bronił się przed sądem mówiąc, że jego słowa były żartem a on został źle zrozumiany przez swojego naczelnika.

Sąd uznał jednak, że osoby, pod adresem których Kucharski kierował swoje słowa, mogły poczuć się zagrożone i uznać je za groźby. Łukaszowi Kucharskiemu wymierzono karę grzywny w postaci 40 stawek dziennych po 30 zł każda. Musi także pokryć koszty sądowe, wynoszące ponad 800 zł.

- Oskarżony nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Oceniając materiał dowodowy, Sąd dał wiarę części wyjaśnień złożonych przez oskarżonego, a więc temu, że w dniu 7 października był w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Sąd przeprowadził postępowanie dowodowe. W jego toku przesłuchano świadków. Sąd uznał ich zeznania trzech z nich za wiarygodne, spójne oraz składające się w wzajemnie potwierdzającą się całość – mówiła w uzasadnieniu wyroku sędzia Maria Blanka Korowajska.

Sąd uchylił także środki zapobiegawcze w postaci dozoru oraz zakazu przebywania w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie.

Wyrok nie jest prawomocny. Strony mają tydzień na złożenie ewentualnej apelacji.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


Poprzedni news
Królowa Róż wybrana!
Następny news
Kondolencje

36 komentarzy

Temat ID: 51047
  • by ~ola
  • 620 dni temu

policja jest przyzwyczajona do wurgarnowego przesłuchania pomimo ze jest ktos niewinny zostalo to z czasów stachery i jego kolegow


Temat ID: 51047

[quote=~Obserwator]Kucharski czuł się panem i władcą pamiętam jak dziś jak pokazywał że ma broń dzieciom w przeczkoluczego nie wolno jest robić,ale Kucharskiemu jest wolno bo jest bogiem i władcą.[/quote] Panie znawco najpierw naucz się pisać poprawnie:)


Temat ID: 51047

Niech twoja konkubina zakłada Ci codziennie inne skarpetki na głowe, będziesz mniej rozpoznawalny na mieście, a przy okazji poczujesz się jak byś pracował w śledczej jak zaloży Ci pojszczoche na głowe to może awansujesz na ulicznego kreta mam nadzieje,że w rocznice śmierci Marcin Cie cieplutko ' odwiedził' i przymoniał,że przyjdzie czas na kare za niego !


Temat ID: 51047

Niech twoja konkubina zakłada Ci codziennie inne skarpetki na głowe, będziesz mniej rozpoznawalny na mieście, a przy okazji poczujesz się jak byś pracował w śledczej


Temat ID: 51047

Nagroda mu się należy ,a nie kara!!! To on zlikwidował śmiecia,który okradał ludzi.


Temat ID: 51047

Niech go zamkną to (...) pęknie i zobaczymy czy taki silny będzie cwaniaczek


Temat ID: 51047
  • by ~Ups
  • 697 dni temu

Wystarczy grzywna i ma pozamiatane jako piesek


Temat ID: 51047

W Policji nie ma kolegów, tam są tylko znajome twarze. Nie ma co liczyć ,że ktoś zwłaszcza po takiej sytuacji ci w czym kol wiek pomoże. Udowodniono,że groził więc jest skazany wyrokiem więc o powrocie do Policji nawet nie ma co mażyć. A o to czy był nieumyślny wypadek podczas przesłuchania to inna sprawa. Teraz to w Kutnie raczej o pracy może zapomnieć a jak coś z racji ,że media i on sam nagłośnił swoją sprawę w innej pracy nie będzie mu lżej. Naród będzie patrzył krzywo na takiego człowieka. Teraz to już nawet by nie miało znaczenia czy winny czy nie. Tak dużo osób jest nauczonych, tak niektórzy policjanci pokazują swoją złą pracę ,że nikt nie lubi Policjantów. Czas chyba tego już nie poruszać niech on żyje swoim życiem. Sprawę przesłuchania niech sąd wyjaśni do końca i to tyle. Tamtemu człowiekowi życia już nikt nie wróci nie ważne jakim był człowiekiem


Temat ID: 51047

Rodzina powinna wytoczy proces Temu bylemu milicjantowi z oskarzenia cywilnego powinien płaci rente dziecku zabitego chlopaka brawo policja za usuniecie tego czlowieka z swych szeregow


Temat ID: 51047

DO pracy ,do PINI,ale to nie lekka praca w policji...:ok:


Temat ID: 51047

Kucharskiemu nie poszło z kolegami ale niby z bandziorem można wszystko zabić i nic nie będzie bo to niby bandzior.Co teraz zrobisz ala policjancie w Kutnie jesteś spalony i to dobrze.Pini czeka na silnych i głupich:gada2::gada2::gada2::gada2::gada2:


Temat ID: 51047

Mimo wyroku sądowego że jest nie winny śmierci,większość społeczeństwa uważa jednak inaczej,skoro nie było świadków,kamer,tylko jego słowa,wystarczyło zrobić badanie wariografem,badanie wykazało by czy zeznania były prawdziwe,czy zabawił się w "Boga "


Temat ID: 51047

Kucharski czuł się panem i władcą pamiętam jak dziś jak pokazywał że ma broń dzieciom w przeczkoluczego nie wolno jest robić,ale Kucharskiemu jest wolno bo jest bogiem i władcą.


Temat ID: 51047

W reportażu "Obserwator" powiedział że odkąd nie pracuje w policji czuje się jak zwykły śmiertelnik,to ja się pytam kim byłeś panie Kucharski "Bogiem?


Temat ID: 51047

dlaczego kci usuwa komentarze????


Temat ID: 51047

amen


Temat ID: 51047

Chciałem tylko dodać że na tego pana kapowali jego najbliżsi koledzy i "przyjaciele" z pracy , z którymi pił wódkę , latał po mieście , zatrzymywał i przesłuchiwał " podejrzanych " . Tak wygląda praca policjanta - dzisiaj jesteś policjant i kozak z pistoletem a jutro jesteś śmieć na którego wszyscy leją bez perspektyw na życie , myślę że zawsze warto być człowiekiem .


Temat ID: 51047

kutnowski sad wie jak bezbronnemu ojcu dowalic alimenty ponad potrzeby dziecka tak ze nie moze sam dołozyc dziecku bo juz nie ma z czego a jak powazna sprawa to widac jak to sie konczy


Temat ID: 51047

kłania się czytanie ze zrozumieniem :orator::orator:


Temat ID: 51047

LUDZIE!!! CZYTAJCIE ZA ZROZUMIENIEM!!! Sprawa ta toczyła się nie o zabójstwo, tylko:"Prokuratura zarzucała byłemu kutnowskiemu policjantowi, że ten miał grozić świadkom w obecności swojego naczelnika." Za to został skazany, nie za zabójstwo...


Temat ID: 51047

PUFI, IDŻ SIE LECZYĆ "CZŁOWIEKU", A TEN CO ZABIŁ POWINIEN PONIEŚĆ SUROWĄ KARĘ, A NIE ZOSTAĆ UNIEWINNIONY OTRZYMUJĄC TYLKO SMIESZNĄ GRZYWNĘ!!!!!!!!!!!!!


Temat ID: 51047

[quote=~Pufi]To chyba zart ze dostal wyrok. Dosyc ze pewnie byl miewygodny i nie przystapil do ukladu i go wydalili ze sluzby to jeszcze pozbawili go mozliwosci pracy w zawodzie. Powinien sie odwolywac i walczc o swoje.do ministra sprawiedliwosci powinien napisac niech zbada sprawe. Panie Kucharski prosze walczyc .[/quote] Niech nie pisze do ministerstwa broń boże, bo jeszcze Ziobro dopatrzy się wcześniej umorzonych spraw w okręgowej prokuraturze o grożenie bronią konkubinie, albo dotrą do tych wielu innych skarg zamiecionych pod dywan, lepiej niech cicho siedzi i tak mu się fuksnęło :P o jakim układzie mówimy, toż on wyleciał za swojego układu bo już się bali go kryć, a teraz może i jest układ ale Kucharskiemu w żaden sposób nie zaszkodził :P Nie ma co robić z tego sprawy politycznej bandzior poszedł won z resortu i koniec , a że za mało zapłaci za to widać wymiar sprawiedliwości ma dobre serce :)


Temat ID: 51047

To chyba zart ze dostal wyrok. Dosyc ze pewnie byl miewygodny i nie przystapil do ukladu i go wydalili ze sluzby to jeszcze pozbawili go mozliwosci pracy w zawodzie. Powinien sie odwolywac i walczc o swoje.do ministra sprawiedliwosci powinien napisac niech zbada sprawe. Panie Kucharski prosze walczyc .


Temat ID: 51047
  • by ~BTG
  • 698 dni temu

Ciekawe jak sie skonczy sprawa z pijanym policjantem ktory zostal zlapany po % w pracy..... pewnie bedzie pracowal dalej... smiech na sali


Temat ID: 51047

Ja wiedziałem że kurtnowski sąd to kupa gówna , nie wiedziałem tylko że aż tak wielka !!! Za batonik do pierdla za morderstwo i groźby 800zl grzywny czy mi się wydaje czy ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością !!!


Temat ID: 51047

to jest Sąd 800 zl hahahaha zabił kogoś człowieka i nie zakłąd karny oraz groźby masakra powinni tego nie publikować ludzie wiec mozna zabijac i 800zl???? to jest absurd


Temat ID: 51047

Zabił chlopaka i miarka się przebrała,skończyło się panowanie i znecanie nadprzesłuchiwanymi,był bohater jak miałbron przy sobie sam wywiadzie powiedział że teraz czuję się jak zwykły smiertelnik więc wniosek jest prosty bez broni sra w gacie. Mam nadzieję że rodzina wytoczy mu sprawę z powództwa cywilnego i bedzie w tedy sprawiedliwe.


Temat ID: 51047

Kutnowski wymiar sprawiedliwości to dno dna !!!!


Temat ID: 51047

mi też oszołom przeszkadzał, ale nie sadziłem, że kiedyś popłynie bo układy chroniły, więc sam poszedłem w pizdu na emeryturę :) a tu taka sprawiedliwość. Błogosław Panie Boże kutnowskiemu Wymiarowi Sprawiedliwośći !


Temat ID: 51047

Czego to ludzie nie wymyślą mówił plemnik spływający po buzi .:P


Temat ID: 51047

:wow::wow::wow:


Temat ID: 51047

przeciez to az nadto jasne ze komus w pracy przeszkadzał i poleciał


Temat ID: 51047

Powinien isc do wiezienia sad chyba sie pomylil


Temat ID: 51047
  • by ~SS
  • 698 dni temu

Nie no podsyłam to do gazety, bo "wyrok" się w głowie nie mieści.


Temat ID: 51047

Wyrok? Chyba żart... jakie groźby czy ktoś w ogóle zapanował się z materiałem.... dramat. Policjant miałby grozić jeszcze swoim kolegom z pracy. Żenada


Temat ID: 51047

Zwykły człowiek dostał by większą karę a wiadomo psy są sadzenie łagodniej.polska sprawiedliwość


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*